Mitrogole, dobio si konkurenciju! Đurđević razneo Čuku i promovisao se u preozbiljnog napadača! (VIDEO) (FOTO)

superliga 20. kolo

Špic ekipe Partizana postigao je het-trik na Banovom brdu i na taj način održao crno-bele u trci sa Zvezdom na samo šest bodova
Objavljeno: 18:48h

UTAKMICA JE GOTOVA!

80' - Partizan lagano kontroliše meč!

61' - HET TRIK UROŠA ĐURĐEVIĆA! Maestralan gol sa nekih 18 metara! Jedan od lepših golova koje smo videli u Superligi!

56' - Imao je Ožegović šansu za izjednačenj, ali nije uspeo da je iskoristi!

51' - PONOVO UROŠ ĐURĐEVIĆ! Odlična asistencija do tada neprimetnog Valerija Božinova!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!!! Kao i uvek kada igraju ova dva kluba na Brdu, vatreno je...

42' - Imao je Đurđević veliku šansu za novu prednost, ali nije je iskoristio, jer je Lagator odlično odreagovao u kaznenom prostoru Čuke!

35' - OŽEGOVIIIIIIĆ! 1:1 sa bele tačke! Šutirao je momak nad kojim je penal napravljen, a to se ovoga puta nije obilo o glavu momcima sa Brda!

34' - Penal za Čukarički! Ožegović je bio u prodoru, a Miletić ga je oborio u kaznenom prostoru. Mažić nije imao dileme, pokazao je na belu tačku.

24' - Došlo je do sukoba Marka Nikolića i Milorada Mažića!

15' - Evo i prve poluprilike za domaću ekipu. Šutirao je Jevtić, ali je Kljajić bio dobro postavljen!

1' - GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Đurđević postiže gol u 10. sekundi!