CICIPAS U ČETVRTFINALU OLIMPIJADE: Tamo čeka SRBINA!

teniski turnir

Objavljeno: 05:36h

Četvrti teniser sveta Stefanos Cicipas plasirao se u osminu finala turnira na Olimpijskim igrama pošto je u dva seta bio bolji od američkog predstavnika Frensisa Tiafoa - 6:3, 6:4.

Meč je trajao 77 minuta, a Cicipas je sve vreme kontrolisao meč i napadao protivnika koji je znao da se odbrani, ali dva popuštanja su bila dovoljna da se oprosti od takmičenja.

Stefanos Cicipas

Brejkovi u drugom gemu prvog i petog gemu drugog seta doneli su grčkom teniseru prolaz.

Za četvrtfinale će se boriti protiv pobednika duela našeg Miomira Kecmanovića i njegovog protivnika Uga Ambera.