GOLOVI PALI U PRVOM POLUVREMENU: Zvezda odigrala nerešeno protiv Maribora (FOTO)

zimske pripreme

Naredni pripremni meč crveno-beli igraju protiv LASK-a iz Linca

Objavljeno: 18:41h

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su protiv Maribora u Antaliji nerešeno 1:1, u prvom pripremnom meču pred nastavak sezone.

Slovenački tim poveo je preko bivšeg igrača crveno-belih Ognjena Mudrinskog u 18. minutu.

Devet minuta kasnije na svom debiju izjednačio je Ohi. Prvom golu Ohija u dresu Crvene zvezde prethodila je vrlo dobra reakcija u defanzivi Strahinje Erakovića koja je omogućila brzu tranziciju i taj izjednačujući, ispostaviće se na kraju i jedini pogodak Beograđana na ovoj utakmici.

1 / 4 Foto: FK Crvena zvezda

Stanković za današnju utakmicu nije računao na Rodića, Dragovića i Pičinija zbog akumuliranog umora, Kanga, Ben i Borjan nisu u Turskoj, a u konkurenciji nije bio ni Njegoš Petrović koji sutra putuje u Španiju na finalizaciju transfera u Granadu.

Kada se svemu doda da je Seku Sanogo počeo na klupi jasno je da se radi o kombinovanom sastavu koji se sasvim pristojno pokazao.

Crvena zvezda će 28. januara igrati drugi pripremni meč protiv LASK-a iz Linca.