HLADAN TUŠ ZA PARI SEN ŽERMEN! Rems šokirao "svece" u nadoknadi, Verati tragičar!

20. kolo lige 1

Italijan dobio crveni karton

Objavljeno: 23:41h

Fudbaleri Pari Sen Žermena odigrali su nerešeno protiv Remsa rezultatom 1:1 u 20. kolu francuske Lige 1.

PSŽ je u sudijskoj nadoknadi ispustio pobedu nad Remsom iako su vodili od starta drugog poluvremena.

Strelac vodećeg gola bio je brazilski reprezentativac Nejmar koji je jedini gol za Pari Sen Žermen postigao u 51. minutu.

Potom je Verati napravio potpuno nesmotren potez, posle kog je sve krenulo po zlu.

On je sa leđa srušio jednog igrača Remsa i dobio žuti karton da bi VAR prepravio odluku sudije u direktan crveni i isključenje italijanskog fudbalera.

I pored toga je PSŽ imao svoje šanse, a u 82. minutu Leo Mesi imao veliki promašaj i ostalo je 1:0.

U nadoknadi vremena je viđen pravi šok, kada je u 96. minutu Folarin Balogun postigao gol za izjednačenje, 1:1.