Novak je mnogo grešio, ali je ostao nepobediv i za Sepija i u Melburnu! (VIDEO)

Bilo je na mišiće

Najbolji teniser sveta je produžio svoj niz na 10. uzastopnih pobeda na Otvorenom prvenstvu Australije
Objavljeno: 12:15h

I treća prepreka je preskočena! Novak Đoković domogao sam osmine finala na Australijan openu pobedom nad Andreasom Sepijem 6:0, 7:5, 7:6. Kao što se može zaključiti iz samog rezultata po setovima, najbolji teniser sveta se poprilično namučio u ovom meču, iako je prvi set dobio za svega 25 minuta. Italijan, kome je ovo bio i 12. poraz u duelima sa srpskim teniserom, odigrao je odlično u nastavku meča, ali možemo reći da je za to pre svega bio zaslužan srpski teniser koji je bio daleko ispod svog nivoa igre u drugom i trećem setu.