Nekada je imao u rukama dršku, a sada je sa druge strane metle! Tim počistio Novaka sa Rolan Garosa! (FOTO) (VIDEO)

Rolan Garos 1/4 finale

Sva dešavanja na ovom meču ste pratili u našem "lajv blogu"

Objavljeno: 13:36h

Ništa od velikog povratka Novaka Đokovića na staze uspeha! Srpski teniser je doživeo poraz u četvrtfinalu Rolan Garosa od Dominika Tima 7:6, 6:3, 6:0.

Ni ovu titulu nije uspeo da odbrani drugi reket planete i sada se suočava sa novim gubitkom bodova na ATP listi i padom sa drugog mesta, sa kojeg će možda skliznuti čak i na četvrtu poziciju.

Može se reći da je naš igrač sam kriv za ovaj poraz, od zaista na ovom meču sjajnog Austrijanca, koji je dokazao da je ogroman potencijal.

Imao je naš as svoje prilike u prvom setu, kada je imao prvo brejk prednosti, a potom i dve set lopte na servis protivnika. Sve je proćerdao i onda izgubio u taj-brejku tad deo igre.

Posle toga je usledio totalni raspad i čista dominacija Tima u naredna dva seta. Nervoza se kod Novaka povećavala i dovodila do grešaka, a austrijskom igraču je skakalo samopouzdanje.

Na kraju je završio i sa nepopularnim krompirom u trećem setu svoje učešće, ne uspevši da osvoji čak nijedan gem.

Tim će u polufinalu igrati protiv Rafaela Nadala.

Sva dešavanja na ovom meču ste pratili u našem "lajv blogu".