Teže nego što se očekivalo: Nole posle pet setova u osmini finala Rolan Garosa! (FOTO) (VIDEO)

rolan garos 3. kolo

Srpski teniser nastavlja put ka odbrani titule u Parizu

Objavljeno: 18:52h

V SET

5:1 Dominantan je Novak na terenu, ništa tu ne može Argentinac.

Medicinski tajm-aut zatražio je Argentinac pa mu se ukazuje pomoć na terenu.

4:1 Novak stiže do duplog brejka!

3:1 Sjajan gem koji dobija Novak. Dva odlična poena smo imali priliku da gledamo.

2:1 Bitan gem za Argentinca.

2:0 Uspeva Novak da nastavi odliičnu igru.

Počinje kiša.

1:0 Ne ide Švarcmanu ništa od ruke. Pravi Novak brejk odmah na startu.

IV SET

6:1 Nezaustavljiv je Đoković u 4. setu. Dobija ga sa samo jednim prepuštenim gemom.

5:1 Ipak Đoković uspeva da se izdigne iznad situacije. Ponovo brejk!

4:1 I dalje problemi za Novaka, iznervirao se srpski teniser jer udarci ne završavaju tamo gde on zamisli. Dobija opomenu od sudije, a potom gubi servis.

4:0 Mnogo bolje izgleda Novak na terenu. Švarcman nastavlja sa greškama, Novak pravi još jedan brejk.

3:0 Sa 0 dobija servis gem Đoković.

2:0 Greši Novak, neće ga njegov najpouzdaniji udarac, ali Švarcman sve nervozniji, uspeva Novak da napravi brejk na startu 4. seta.

1:0 Sjajan servis gem. Novak pokazuje sigurnost na startu seta.

III SET

3:6 Greši i Švarcman, srećom. Imao je tri brejk lopte Đoković. Ponovo Novak greši iz bekhenda. Spasao je Švarcman tri brejk lopte. Ide na sve ili ništa, ali nikako da privede set kraju. Greškom Đokovića ponovo iz bekhenda uspeva da oduzme još jedan set najboljem srpskom teniseru.

3:5 Dosta greši Novak, tri vezane brejk lopte ima Argentinac, prvu Novak spašava. Drugu Švarcman ispucava, ali treću koristi.

3:4 Dosta greše oba tenisera u 3. setu, Švarcman dobija gem.

Zabavio je Švarcman publiku u Parizu i pokazao fudbalsko umeće.

3:3 Lako Novak osvaja gem, samo jedan poen je prepustio protivniku.

2:3 - Za sada su oba tenisera veoma sigurna u svojim servis gemovima!

0:1 - Švarcman siguran na početku trećeg seta!