HEROJSKI PODVIG: Novak spasao 5 meč lopti i preokrenuo Verdaska za finale Dohe! (FOTO)

Borba za finale

Vrlo verovatno je da će se susreti sa Endijem Marijem u borbi za pehar
Objavljeno: 18:03h

6:3 - NOVAK JE U FINALU!

5:3 - Još samo jedan gem, možeš ti to Nole!!!

4:3 - I dalje se drži Novak, veoma nervozan meč, ovo bi trebalo da se reši u korist našeg tenisera, ali je i dalje sve otvoreno.

3:2 - BREJK ZLATA VREDAN! Španac je izgubio gem na svoj servis, da li je ovo nešto što je prelomilo meč?

2:2 - Srbin je brzinski došao do 40:0, Verdasko upisao svega jedan poen, a onda Đoković potvrdio da je bolji u četvrtom gemu.

2:1 - Novak je imao 30:0, ali to nije uspelo da skrene pažnnu špancu koji je preokrenuo i vratio gem na svoj servis.

1:1 - Ovo nagoveštava veoma napet meč i burnu završnicu, sasvim sigurno!

II SET

7:6 - Auuuuh! Kakav je ovo bio taj-brejk! Čak pet meč-lopti je spasio, četiri vezane, Novak Đoković, i izvukao se sa ivice poraza i izjednačio u setovima!

6:6 - Uspeo je Španac da izbori taj-brejk.

6:5 - Dobro je! Bez izgubljenog poena dobijen gem i prebačen pritisak na Verdaska.

5:5 - Ostaje Verdasko u ovom setu, nije dozvolio srpskom teniseru ni da mu pripreti u ovom setu.

5:4 - Spasava Novak tri brejk lopte posle nekoliko fantastičnih poena, a to ga je nateralo i da pokaže emocije i traži podršku publike sa tribina.

4:4 - Velika borba je u toku u drugom setu.

3:2 - To je to, opet je onaj Đoković s početka meča na terenu.

2:2 - BREJK! Vraća se Novak, uzvratio je na brejk sa starta seta i konačno se probudio. Samo da ovako nastavi!

1:2 - Izuzetno važan gem za srpskog igrača koji je konačno osvojio jedan posle šest koji su pripali njegovom protivniku. Valjda će ga ovog malo trgnuti.

0:2 - Potvrđuje Španac brejk iz prethodnog gema!

0:1 - BREJK! Verdasko otvara drugi set oduzimanjem servisa Đokoviću. Ne sećamo se kada je poslednji put srpski teniser dozvolio čak tri puta zaredom protivniku da napravi brejk!