Uspešan dan je iza Srba! Dosta pobeda, ponosan poraz i jedino ostaje žal za Amelom (FOTO) (VIDEO)

7. dan oi u riju

Sva dešavanja tokom sedmog dana Igara u Riju pratite sa nama uz dobro poznati "lajv blog"

04:24 - Ovim završavamo naš Live Blog. Hvala vam što ste bili uz nas!

04:16 - TAKO JE! Reprezentacija Srbije pobedila je rezultatom 10:8.

04:00 - I dalje igramo dosta slabo, a trenutan rezultat je 6:6, pred početak poslednje dela igre.

03:43 - NEVEROVATNO! Gubimo 5:4 posle prvog poluvremena i zaista je impresivan način na koji smo primili peti gol!

03:25 - Nakon prve četvrtine rezultat je 2:2. Ponovo ne igramo na najvišem nivou.

03:14 - Posle dva minuta igre, rezultat je 1:1.

Nakon herojske partije protiv Amerike, srpski košarkaši bodre vaterpoliste u Riju! (FOTO)

03:10 - Za koji trenutak počeće utakmice između Srbije i Australije u vaterpolu.