Srbija dominira! Posle Rusije, pala i Bugarska!

bravo momci!

I ponovo je pobeda bila maksimalnim rezultatom 3:0

Odbojkaška reprezentacija Srbije briljira! "Orlovi" su posle Rusije (3:0) u drugom kolu grupe C prvog vikenda Svetske lige savladali i neugodne Bugare sa 3:0 (28:26, 27:25, 25:18). Srbi se u nedelju (16.40) u trećem kolu sastaju sa Poljskom. Duel sa komšijama bio je sličan meču sa olimpijskim šampionom. U prva dva seta vodila se žestoka, izjednačena borba, a u ključnim trenucima naši su bili strpljiviji i odlučniji. I kao Rusi, Bugari su se u trećem setu predali i samo su na trenutku pretili. Rival je u prvom setu krenuo agresivnije i u početku diktirao ritam.Od trenutka kada su naši poveli sa 12:11 na terenu se vodila izjednačena borba. Bugari su prvi došli do set lopte, ali su se naši odbranili i poveli sa 1:0.