Radonjić smatra da je napravljen veliki uspeh, dok je trener Brosea nešto drugačijeg mišljenja! (FOTO)

posle trijumfa...

Prezadovoljan je crnogorski stručnjak

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić ocenio je da je pobeda njegove ekipe na gostovanju Bambergu u Evroligi veliki uspeh.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! - Ovo je ogroman uspeh za nas. Igrali smo veoma dobro u odbrani u prvom poluvremenu, a na drugoj strani postizali smo neke lake poene iz tranzicije. Očekivao sam bolji Bamberg u nastavku i to se dogodilo. Odigrali su sjajnu treću četvrtinu, a mi smo bilo katastrofalni u odbrani. U poslednjoj deonici smo bili bolji i u napadu i odbrani koja nam je na kraju donela ovaj uspeh - rekao je Radonjić posle meča.

Crvena zvezda je večeras na gostovanju pobedila Bamberg sa 79:78 u sedmom kolu Evrolige i tako ostvarila treći trijumf u tom takmičenju.