ZVEZDA ISPUSTILA POBEDU: Crveno-beli uradili jedino što nisu smeli - pustili Lengforda da rešava! (VIDEO)

6. kolo evrolige

Kit Lengford je bio glavni akter ove utakmice i on ju je na kraju i rešio!
Objavljeno: 19:12h

Kladionice su rekle svoje pre utakmice! Rekle su da je Uniks Kazanj apsolutni favorit protiv Crvene zvezde!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Međutim, ekipa Dejana Radonjića pokazala je da o knjizi ne treba suditi po koricama, pošto umalo da napravi novo veliko iznenađenje u Evroligi! Usred hladnog Tatarstana poražena je rezultatom 64:62!

Glavni razlog ovakvog rezultata bila je fantastična odbrana koju je igrala celokupna ekipa crveno-belih! I to tokom sve četiri četvrtine! Ali, Kit Lengford je opet pokazao kakav je košarkaški vanzemaljac!!!

BOGDANOVIĆMANIJA U TURSKOJ: Zbog njega cela Mala Azija priča o jednom konju! (VIDEO)

Crveno-beli su tokom celog drugog poluvremena imali prednost, u nekim momentima i dvocifrenu, ali je Kit Lengford sve rešio trojkom na 15-ak sekundi pre kraja!

On je bio najbolji igrač na utakmici sa 23 poena, Latavijus Vilijams i Marko Banić dodali su po deset.

Kada je dolazio u Zvezdu mnogi su ga PLJUVALI, a sada se bori kao lav i UMALO DA POGINE zbog ničije lopte! (VIDEO)

Na strani Zvezde, najbolji strelac bio je Nejt Volters, koji je odigrao odličnu odbrambenu poslednju četvrtinu, a dao je 11 poena! Deset je dodao Ognjen Kuzmić, dok je devet dao Marko Simonović, koji je trojke šutirao tri od četiri!