Zvezdina klasa došla do izražaja: Dženkins podsetio Delije kako se razbija Partizan! (FOTO) (VIDEO)

aba liga, 8. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 23:11h

83:72 - Crveno-beli su smanjili gas u poslednjim momentima i Partizan je ublažio poraz! Meč je gotov!

80:66 - Birčević pokazuje znake života, ali prekasno. Zvezda ponovo sa slobodnih bacanja uvećava prednost.

77:61 - Uspeo je Partizan da smanji prednost na 13 poena, ali ponovo preko slobodnih bacanja Zvezda stiče prednost.

73:56 - Odbrane obe ekipe su na nivou, nema lakih poena. O tome svedoče najbolje monstruozne blokade Milka Bjelice i Đorđa Majstorovića.

70:53 - Gotova je i treća deonica! Crveno-beli su uvećali svoju prednost i ona sada iznosi 17 poena!

69:51 - Branislav Ratkovica je vezao sedam poena i jedini je raspoložen kod ekipe Aleksandra Džikića u ovim momentima.

67:46 - Luka Mitrović sada sipa iz svih pozicija! Ovo je njegov najbolji meč u novoj sezoni.

61:44 - Mnogo slobodnih bacanja su u ovoj četvrtini izveli crveno-beli... Kuzmić je sada bio polovičan, ima ukupno šest poena.

56:41 - Partizan je za skoro četiri minuta igre postigao samo dva poena, dok sa druge strane domaća ekipa poentira uglavnom sa bacanja.

51:39 - Branko Lazić otvara nastavak trojkom iz ugla! Potom Uroš Luković pravi faul u napadu!

Zvezda je uspela da se odlepi preko Bjelice, Simonovića i Dženkinsa i imala je dvocifrenu prednost. Vil Hečer je trojkom uz zvuk sirene postavio konačan rezultat prvog poluvremena - 48:39!

Sve pršti u Pioniru: Delije besne na sudije, gađali ih predmetima koji će vas nasmejati do suza! (VIDEO)

45:36 - Serija Čarlsa Dženkinsa! Amerikanac je prvo pogodio za tri, da bi već u sledećem napadu postigao poene posle prekrašaja! 2+1 za Amerikanca, prva dvocifrena prednost. Seriju domaćina prekida Vrabac poenima "iz odbojke".

Samo što se Pionir nije srušio! Jedan potez izazvao je grmljavinu Delija kakva se davno nije čula! (VIDEO)

37:31 - Bjelica igra sjajno i u stilu Nenada Krstića poentira iz okreta. I jedna i druga ekipa imaju problem sa izvođenjem slobodnih bacanja.

35:31 - Bjelica je fenomenalan u ofanzivnom skoku, a posle loše odbrane Zvezde uz faul poentira Majstorović.

29:26 - Prvo je Dangubić pogodio nerealan šut, da bi potom Milko Bjelica zakucao za novo vođstvo crveno-belih.

22:23 - Volters je pogodio dva slobodna bacanja za prve poene u nastavku. Dangubić je posle faula u napadu prigovorio sudiji i dobio tehničku grešku.

20:23 - Sada Gudurić dobija nesportsku grešku, a Volters ličnu! Oštro je fauliran Vanja Marinković koji pogađa sva četiri bacanja! I to je konačan rezultat prve deonice! A evo i novog nadjačavanja Delija i Grobara!

16:16 - Fenomenalno igra Luka Mitrović večeras i već je uspeo da ubaci šest poena.

13:12 - Hečer je upisao dva poena posle slobodnih bacanja, a potom je nakon sjajne akcije Koprivica upisao svoj četvrti poen.