Zvezdina klasa došla do izražaja: Dženkins podsetio Delije kako se razbija Partizan! (FOTO) (VIDEO)

aba liga, 8. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 23:11h

Košarkaši Crvene zvezde uspeli su da nastave niz bez poraza u ovosezonskom izdanju ABA lige pobedom u Derbiju nad Partizanom rezultatom 83:72.

Radonjić će zbog ovih pohvala na račun Partizana stati na žulj pojedinim navijačima Zvezde! (FOTO)

Crveno-beli sada imaju skor 8-0, dok su crno-beli pretrpeli drugi poraz u Jadranskoj ligi.

Džikić je pred derbi baš nahvalio Zvezdu!

Sam početak meča je najavljivao uzbudljiviju utakmicu - izabranici Aleksandra Džikića su posle prve deonice imali prednost od 23:20, pre svega zahvaljujući dobroj igri Vila Hečera i Branislava Ratkovice.

Zvezda, Partizan i Espreso dame: ONE ZNAJU kako se uzimaju pare na kladionici! (FOTO)

U drugoj deonici Zvezda polako uspostavlja svoj ritam i pred kraj poluvremena dolazi i do dvocifrene prednosti, koju je Hečer ublažio trojkom uz zvuk sirene.

Samo što se Pionir nije srušio! Jedan potez izazvao je grmljavinu Delija kakva se davno nije čula! (VIDEO)

Treća četvrtina je bila kobna za Partizan - igrači tima sa Malog Kalemgdana, nošeni pre svih raspoloženim Dženkinsom, dolaze i do 23 poena razlike.

Ko bi ovo od njega očekivao? Radonjić izblamirao novinara Arenesport!

Tokom tog perioda Zvezda je postigla veliki broj lakih poena, uglavnom sa linije slobodnih bacanja.

Dok je odjekivala pesma Delija, Grobari su samo sedeli! Prozivka zvezdaša naterala ih je na kontraudar! (VIDEO)

U poslednjoj deonici izabranici Dejana Radonjića su nastavili da kontrolišu zbivanja na terenu, malo spustili gas na kraju meča i konačan rezultat bio je 83:72.

Ovo do sada nismo viđali na utakmicama Zvezde i Partizana: Potez Delija o kome će se danima pričati! (VIDEO)