Nekada bi bilo, ali danas nije iznenađenje: Zvezdina lekcija Barseloni o kojoj će Evropa pričati! (FOTO) (VIDEO)

Evroliga, 3. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 20:59h

Košarkaši Crvene zvezde uspeli su da savladaju favorita Barselonu u okviru trećeg kola Evrolige rezultatom 76:65 i tako zabeleže svoju drugu ovosezonsku pobedu u najelitnijem kontinentalnom takmičenju.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Najzaslužniji za ovu pobedu bili su Marko Gudurić i Marko Simonović koji su postigli po 19, odnosno 13 poena i to u trenucima kada je Zvezda pravila krucijalni preokret.

Delije imaju nove barjake, a onima koji ih još nisu videli, jedan će se posebno svideti! (FOTO)

Na samom početku utakmice nije delovalo kao da će domaća ekipa doći do trijumfa - gosti su odlično otvorili meč i već posle prve četvrtine ostvarili su prednost od 16:9.

Urnebesni video sa Zvezdinim košarkašima: Kome nije prvi put da ukrade pehar? (VIDEO)

SIPAJU ODAKLE STIGNU: Simonović i Gudurić uništavaju Barsu sa svih pozicija! (VIDEO)

U tim momentima bilstao je Bred Oleson koji je do kraja poluvremena terorisao odbranu crveno-belih.

Košarkaš Barselone iznet na nosilima iz Arene: Ovako je došlo do povrede! (FOTO) (VIDEO)