Drama u Pioniru: Zvezda je imala dobijen meč u rukama, ali je nervoza upropastila sve! (FOTO) (VIDEO)

evroliga, 1. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 10:48h

Košarkaši Darušafake su na dramatičan način počeli novu sezonu u Evroligi!

Gosti su slavili pred punim "Pionirom" nad Crvenom zvezdom rezultatom 73:70 i najavili dobru sezonu u najelitnijem evropskom takmičenju.

Prvo vođstvo turska ekipa imala je 27 sekundi pre kraja meča, a nervoza u redovima tima sa "Malog Kalemegdana" je stvar koja je bila presudna za ishod ove utakmice.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Izabranici Dejana Radonjića su od prvog minuta krenuli silno i nošeni odličnom igrom u napadu i odbrani već posle 10 minuta vodili sa 24:17.

Delije pored vetra u leđa, daju i federe u nogama! NBA Bjelica uništio koš bolesnim zakucavanjem! (VIDEO)

U tim momentima briljirali su Luka Mitrović, Ognjen Kuzmić i Čarls Dženkins.

Brutalna poruka Delija predsedniku Odbojkaškog saveza zbog Kosova! (FOTO)