NA IVICI TUČE: Vestbruk mučki udario Kraudera u pleksus, Adams krenuo pesnicom na njegov grkljan! (VIDEO)

Kada popuste živci

U četvrtoj četvrtini četvrte utakmice između Jute i Oklahome smo imali prilike da gledamo teg-tim meč

Objavljeno: 10:27h

U četvrtom meču prve runde zapadne konferencije između Jute Džez i Oklahome Siti Tandera (113:96), imali smo prilike da gledamo zanimljiv meč prepun naelektrisane atmosfere. Juta je skoro ceo meč držala kontrolu u svojim rukama i diktirala tempo utakmice, pa kako je vreme prolzilo igrači Tandera su postajali sve više nervozni što se odrazilo i na samu utakmicu. Sredinom treće četvrtine pri rezultatu 101:81 u korist domaćina, nakon blokade Gobera nad Adamsom, Krauder je uzeo skok i pokušao da povuče kontra napad. Međutim vidno isfrustrirani Vestbruk je pokušao da spreči kontru ali je preterao u svojoj nameri, te je u toj situaciji udario Kraudera u solarni pleksus.

Takav splet okolnosti bio je okidač za situaciju koja je usledila, prvo je krilo Jute nasrnuo na ''Brodija'' da bi se u priču uključio Melo, pa ubrzo za njim i svi ostali. Nakon toga je nastao opšti haos pa je Krauder podlakticom nehotice udario Adamsa u lice, što je izazvalo njegovu reakciju u vidu nabijanja pesnice u Džejev grkljan. Pre nego što je situacija otišla dođavola,arbitri i ostali saigrači su uspeli da smire situaciju i razdvoje zaraćene aktere. Na kraju cele priče Krauder je jedini koji je "popio penal'' te je isključen sa meča nakon cele situacije. Celu situaciju sa četvrte utakmice možete videti u priloženom videu.

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu na Crvenom krstu