Crno-beli nisu izdržali! Poraz Partizana posle furiozne poslednje četvrtine košarkaša Limoža! (FOTO) (VIDEO)

EVROKUP, 4. KOLO

Sva dešavanja sa ove utakmice možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 22:51h

Košarkaši Limoža pobedili su ekipu Partizana rezultatom 92:83 u četvrtom kolu Evrokupa.

Ovo je druga pobeda Limoža u ovoj sezoni Evrokupa, dok su crno-beli pretrpeli i treći poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bili su Jaite sa 18 i Butel sa 21 poenom, a u gostujućoj ekipi najviše su se istakli Miler sa 17, i Marinković i Vilijams-Gos sa po 14 poena.

U sledećem kolu Partizan u Hali Pionir igra protiv Lokomotive , dok se ekipa Limoža sastaje sa Lijetuvosom u gostima.

TAKO SE TO RADI! Igokea odmah pronašla NBA zamenu za Rajta! (VIDEO)

Ova na prvi pogled srećna fotka krije JEZIVI DETALJ zbog kojeg će SRCE DA STANE svim Teovim fanovima! (FOTO)

SAKRAMENTO PRAVI EX-YU KOLONIJU! Zvezda hrvatske košarke prelazi kod Bogdana u Kingse? (VIDEO)

KRAJ MEČA: 92:83 pobedila je ekipa Limoža odličnom igrom u poslednjoj četvrtini! Druga pobeda Francuskog tima, dok su crno-beli pretrpeli treći poraz!

86:74 - Miler pogađa za dva!

86:72 - Katastrofalni deo meča za Partizan! Ogromna serija Limoža koji je pred trijumfom!

80:72 - Konklin opet pogađa! Ovoga puta za dva! Njegovih 10 poena

78:72 - Konklin je pogodio za tri poena!

KRAJ TREĆE ČETVRTINE: 71:68 vodi Limož! Partizan će tražiti pobedu u poslednjih deset minuta. Marinković predvodi crno-bele sa 14 poena, Vilijams-Gos je na 12, dok su u Limožu najefikasniji Jaite sa 16 i Butel sa 17 postignutih koševa.

71:68 - Miler je pogodio za dva poena!

69:66 - Nova trojka Marinkovića!

69:63 - Gibson pogađa za +6

67:63 - Morensi trojkom vraća prednost za svoju ekipu!

63:63 - Hejs opet poravnava rezultat!

61:62 - Vođstvo crno-belih! Čakarević je siguran sa linije slobodnih bacanja

61:58 - Gibson pogađa prvu trojku posle četiri promašaja!

58:56 - Trojka Vanje Marinkovića! Neizvesno je u ovim trenucima u Francuskoj!

58:53 - Butel nastavlja da rešeta! Njegov 17 poen na meču!

56:51 - Andreja Stevanović smanjuje prednost Limoža na -5!

56:49 - Jaite pogađa sa linije slobodnih bacanja

54:48 - Šalić je raspoložen na ovom susretu, osmi poen za mladog centra

49:43 - Marinković pogađa za dva poena, ovo je njegov šesti poen

POLUVREME: 47:41 za ekipu Limoža! Jaite je najefikasniji na meču sa 12 poena, dok su u Partizanu po 8 poena postigli Miler i Vilijam-Gos!

45:41 - Četiri vezanih poena za Limož za novu prednost francuskog tima!

22:19 - Miler 1/2 sa linije slobodnih bacanja

KRAJ PRVE ČETVRTINE: 22:18 za Limož! Partizan se vratio i smanjio prednost od osam razlike sa sredine prvog perioda.

22:16 - Zakucava Đoko Šalić

20:14 - Pogađa Patrik Miler

20:12 - Deni Gibson postiže prve koševe na utakmici

16:10 - Đoko Šalić prekida seriju domaćeg tima

16:8 - Ekipa Limoža pravi prvu osetnu prednost na meču

9:8 - Marko Pecarski postiže prve poene na meču

7:2 - Limož vodi na startu susreta

3:2 - Hauard odmah uzvraća trojkom