ZVEZDINA NAJVAŽNIJA POBEDA U GOSTIMA: Delije i u Milanu nose crveno-bele ka TOP 8! (FOTO) (VIDEO)

evroliga, 26. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 22:59h

71:78 - GOTOVO JE! KAKAV KORAK ZA CRVENU ZVEZDU! TOP 8 JE NIKAD BLIŽI!

67:76 - Siiiiiiiiiiiimoooooooooonoooooooooooviiiiiiiiiiiiić! Tačka na I reprezentativca Srbije!

62:67 - Imali su domaći i šut za prednost, ali na svu sreću Zvezda je uspela da dođe sebi.

48:58 - Bjelica pogađa za tri, nova dvocifrena prednost za Zvezdu! I to je konačan rezultat treće četvrtine!

43:51 - Milan Mačvan trojkom tera Radonjića na tajm-aut!

37:46 - Sa parkinga Volters pogađa preko ruke! Igra se sjajna košarka u ovim trenucima!

33:46 - Marko Gudurić trojkom otvara nastavak!

31:43 - Uspeli su Italijani da se vrate pred kraj poluvremena, ali crveno-beli su za sad odbili napad! Gotovo je prvo poluvreme!

28:39 - Prepolovili su domaći prednost Zvezde! Biće ovde svašta!

19:35 - Paskolo je lupio monstruoznu blokadu Simonoviću!

15:30 - Đorđo Armani bedači zbog situacije na terenu!