Katalonija je u bedaku! Ponovo taj Serhio Ramos, ponovo poslednji momenti! (FOTO) (VIDEO)

veliki igrač

Sve informacije vezane za ovu utakmicu pratili ste na našem lajv-blogu
Objavljeno: 18:25h

Fudbaleri Barselone i Reala odigrali su nerešeno na "Nou Kampu" rezultatom 1:1, a junak meča bio je Serhio Ramos koji je u 91. minutu postigao gol za "Kraljevski klub".

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Katalonci su tokom cele utakmice bili boje ekipa - nakon uvodnog odmeravanja snaga na scenu stupa Leo Mesi, ali nekako je uspeo da reaguje Serhio Ramos. To je bio i najzanimljiviji momenat nesadržajnog prvog dela igre.

EL KLASIKO MEĐU LEPŠIM POLOM: Ko šeta bolje ribe - Barsini ili Realovi fudbaleri? (FOTO) (ANKETA)

Drugih 45 minuta su doneli mnogo atraktivniji fudbal - igrao se 53. minut kada je Luis Suarez posle centaršuta Nejmara iz slobodnog udarca glavom pogodio mrežu Kejlora Navas.

Bezidejno je delovao "Kraljevski klub" u nastavku meča, a Barsa je ređala šanse i pravo je čudo što nije uspela da slomi rivala.

Ipak, minut pre kraja meča Sehio Ramos je po ko zna koji put postigao gol na velikoj utakmici i doneo svom timu zlata vredan bod.

Real Madrid je tako zadržao prednost od šest bodova.

Španci brutalno isprozivali, mi dodali: Ovo je najgora kombinovana postava Reala i Barse ikada, a u njoj su dva Srbina! (VIDEO)

Sve informacije vezane za ovu utakmicu pratili ste na našem lajv-blogu.