ZVEZDIN HOROR NA MARAKANI: Prosuta dva boda protiv Mladosti, ali to nije ono najgore, već užasna povreda Plavšića! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA 18. KOLO

Crveno-beli su gubili 1:0, pa su uspeli da preokrenu rezultat, ali su na kraju osvojili samo bod
Objavljeno: 20:03h

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su samo 2:2 protiv Mladosti iz Lučana u okviru 18. kola Superlige Srbije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Gostujuća ekipa je rano došla do vođstva preko Jovanovića, da bi crveno-beli zahvaljujući Anđelkoviću i Orlandiću uspeli da preokrenu rezultat, ali je na kraju Radivojević uspeo da postavi konačan rezultat.

JEZIVI KRICI SE PROLAMALI MARAKANOM: Užasna povreda Srđana Plavšića, fiksirana mu je noga! (VIDEO)

Pored dva boda, srpski šampiona je izgubio i Srđana Plavšića, koji je ozbiljno povređen početkom drugog poluvremena.

BAŠ NAJVIŠE NA SVETU: Delije napravile spektakl na početku drugog poluvremena! (VIDEO)

Na ovaj način, Zvezda nije uspela da iskoristi remi Vojvodine i Partizana, pa prednost crveno-belih nad najbližim pratiocima ostaje šest bodova.

GOL KAKAV SE RETKO VIĐA U SUPERLIGI: Fenomenalna akcija Mladosti za vođstvo na Marakani! (VIDEO)

Na Marakani smo imali prilike da gledamo odličnu utakmicu, otvorenu sa obe strane. Bilo je dosta šansi za oba tima, ali je na kraju rezultat bio 2:2.

Nova pesma Delija govori o surovoj ljubavi prema Zvezdi! Kako vam se dopada? (VIDEO)

Treba istaći i da je Mladost od 48. minuta igrala sa igračem manje, jer je Milosavljević isključen kada je povredio Srđana Plavšića, kome je odmah fiksirana noga.