KAKVA TEKMA? STRAŠNA TEKMA! Leonardo i Stevanović režirali triler u Humskoj! (FOTO) (VIDEO)

17. kolo superlige srbije

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 19:01h

Fudbaleri Partizana su u najluđoj utakmici ove sezone stigli do pobede nad sjajnim Napretkom 3:2 (0:2), posle velikog preokreta.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Najzaslužniji za nova tri boda crno-belih bili su Leonardo sa dva pogotka i Alen Stevanović koji je u 84. minutu postavio konačan rezultat.

Od samog starta utakmice Partizana i Napretka, Grobari su nemilosrdno vređali jednog čoveka! (VIDEO)

Izabranici Marka Nikolića su sada na svega tri boda od branioca titule, Crvene zvezde.

TRAGIKOMEDIJA U ODBRANI PARTIZANA: Gazio je Zvezdu, a sada isto radi i Partizanu! (VIDEO)

Od samog starta meča obe ekipe su najavile da će susret biti i te kako zanimljiv, a Napredak nije dozvolio da uloga favorita pripadne crno-belima.

IZGUBIO KOMPAS: Sudija isključio Đurđevića, a potom mu kapiten Orlića nije ostao dužan! (VIDEO)

Partizan je prvi pripretio preko Leonarda sa ivice šesnaesterca, ali je golman Petrović uspešno odoleo tom pokušaju. Igrao se 18. minut.

ČUDAN SPLET OKOLNOSTI: Napredak šokirao Partizan u Humskoj! (VIDEO)

Samo dva minuta kasnije, zahvaljujući nespretnosti domaćih igrača, Kruševljani su uspeli da dođu do prednosti preko Gobeljića.

Valeri Božinov je u 29. umalo izjednačio, ali ga je sprečio okrvir gola u tome.

Uroš Đurđević je nešto kasnije prema mišljenju glavnog arbitra Đokića simulirao u jednom od napada, za šta je dobio drugi žuti karton.

Opet je bugarski napadač promašio izglednu priliku za pogodak, a Leonardo je u neverici mahao rukama jer je bio sam na petercu.

Zbog toga je došlo do nove kazne preko Vukanovića, i opet zahvaljujući defanzivcima Partizana koji su se spetljali.

Ipak, da crno-beli ne odu sa dva gola minusa na veliki odmor, potrudio se Brazilac u redovima domaćina koji je uspeo konačno da savlada golmana Napretka.