PARTIZAN OSVOJIO SURDULICU! Radnik je bio tvrd orah, ali ga je slomio talentovani napadač crno-belih! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 14. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 18:55h

Fudbaleri Partizana uspeli su da savladaju nezgodnu ekipu Radnika u Surdulici rezultatom 2:1 u okviru 14. kola Superlige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crno-beli su imali dosta problema na ovom meču, ali je na kraju presudio kvalitet, kao i neke čudne greške igrača domaće ekipe.

Već posle tri minuta Radnik je mogao do prednosti, ali ogromnu priliku nije uspeo da iskoristi Nikola Radović.

Osam minuta kasnije Uroš Đurđević uzima loptu na polovini terena i posle 40 pretrčanih metara spoljnicom postiže pogodak. To je šokiralo domaćina i posle tridesetak sekundi gol je postigao i Leonardo - 2:0.

Potom opada tempo i do poluvremena je viđeno nekoliko polušansi koje nisu iskorišćene.

Nastavak meča je počeo vatreno - u 47. minutu na 2:1 je smanjo Zlatanović i uneo nemir u redove gostiju.

I jedan i drugi tim su stvarali šanse, ali pogodak je postignu tek u 77. minutu kada je Đurđević iskoristio katastrofalnu grešku golmana Čančarevića i postavio konačnih 3:1.

Partizan sada ima devet pobeda u orethodnih deset utakmica.

Radnik - Partizan 1:2

Radnik Čančarević - Pavlović, Vuković, Gojković, Milovanović - Adamović, Pavlović - Vlahović, Nikolić, Kjereme - Zlatanović.

Partizan Kljajić - Radin, Milenković, Balažic, Miletić - Everton, Marjanović, Leonardo, A. Stevanović - Božinov, Đurđević.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš poznati "lajv-blog"!