Partizan nastavio sjajnu seriju, nejaki Voždovac lak zalogaj za crno-bele! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 12. kolo

Objavljeno: 19:36h

Fudbaleri Partizana nastavili su svoj niz pobeda u Superligi Srbije pobedom nad Voždovcem u gostima rezultatom 3:0.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Utakmici nije bila previše zanimljiva i utakmicu je obeležio spor tempo i malo prilika.

Partizan je došao u prednost u 23. minutu kada je Leonardo sa 35 metara uz mnogo sreće pogodio mrežu Miloševića.

Brazilac je centrirao, lopta nikoga nije zakačila, ali je ipak završila u mreži.

Posao gostima olakšao je Miloš Mihajlov koji je brutalno uklizao Leonardu sa dve noge i dobio direktan crveni-karton.

U 55. minutu golom posle kornera Bojan Ostijić je povećao na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Everton posle fenomenalne asistencije Nece Mihajlovića - 3:0.

Crno-beli su tako nastavili svoj niz pobeda od kada je na klupu seo Marko Nikolić i najavili veliku borbu za titulu ove sezone.

Grobari ovo do sada nisu videli: Može Leonardo da postigne pogodak i sa 35 metara! (VIDEO)

Voždovac - Partizan 0:3 (Leonardo 23, Ostojić 55, Everton 73)

Stadion na Voždovcu

Sudija: Milorad Mažić

Voždovac: Milošević - Gajić, Putinčanin, Mihajlov, Filipović - Jovanović, Lukić, Blagojević, Sinđić - Ćirković, Dražić.

Partizan: Kljajić - Vulićević, Balažic, Ostojić, Miletić - Everton, Jevtović, Stevanović, Leonardo - Božinov, Đurđević.

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste na našem dobro poznatom "lajv-blogu"!