Žoga bonito! Partizan spektakularnom i atraktivnom igrom došao do novog trijumfa u Humskoj! (FOTO) (VIDEO)

Superliga 11. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš portal!
Objavljeno: 21:02h

Fudbaleri Partizana nastavili su sa sjajnim rezultatima od povratka Marka Nikolića na klupu i pred reprezentativnu pauzu uspeli sa da ubeleže tri boda i to na svom terenu protvi Mladosti iz Lučana u okviru 11. kola Superlige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Konačan rezultat posle uzbudljivog drugog poluvremena bio je 3:1.

Božinov dobio ovacije od Grobara, a ovako im je odgovorio čim je ušao u igru! (VIDEO)

U prvih 45 minuta igra nije bilo previše uzbuđenja - gosti su došli sa jasnim ciljem, a to je bila odbrana gola Krznarića. Bunker je uspeo da probije Leonardo, maestralnim pogotkom iz slobodnog udarca sa 17 metara.

Jao ljudi, kako cepa slobodnjake Leonardo! On je Partizanov Žuninjo Pernambukano! (VIDEO)

Zna se težina povrede fudbalera Partizana koji je završio na VMA! (VIDEO)

Taj momenat je dosta olakšao posao Marku Nikoliću na pauzi, ali šok je usledio u 56. minutu - Đurđić je napravio faul u svom kaznenom prostoru, a sa kreča precizan je bio Milan Bojović.

Pogodak gostiju kao da je dao znak domaćinu da doda gas, pa je posle samo tri minuta Đurđević fenomenalno lobovao golmana Krznarića, da bi potom u 67. minutu Valeri Božinov zatresao mrežu za 3:1, a to je bio i konačan rezultat.

Crno-beli su pokazali zaista raznovrstan napadački repertoar i nema sumnje da njihova forma ide uzlaznom putanjom.

Ekipa Marka Nikolića sada ima 22 boda, 6 manje od lidera Crvene zvezde.

Biće uzbudljivo ove sezone u domaćem šampionatu!

PARTIZAN - MLADOST 3:1

Partizan: Kljajić, Vulićević, Balažic, Milenković, Miletić, Jevtović, Everton, Leonardo, Janković, Đurđević, Đurđić.

Mladost Lučani: Krznarić - Pešić, Milošević, Šatara, Protić - Saničanin, Radivojević, Milosavljević, Jovanović, Pejović - Bojović.