Goleada i opasan fudbal u Ivanjici: Zvezda strepela dok Ristić nije stavio tačku u nadoknadi! (FOTO) (VIDEO)

Superliga 11. kolo

Objavljeno: 20:51h

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da trijumfuju na nezgodnom gostovanju Javoru rezultatom 4:2 i tako nastavili put ka odbrani titule.

Samo zbog Manojlovića Zvezda nije primila gol! Nema mnogo golmana koji bi ovo odbranili! (VIDEO)

Crveno beli su na prvom mestu sa pet bodova više od drugoplasirane Vojvodine, dok je ekipa iz Ivanjice na 13. poziciji sa devet bodova iz 11 utakmica.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U uvodnim minutima meča nije bilo previše interesantno. Gosti su uglavnom napadali po desnom boku preko Moučea, dok je Javor preko kreativnog Stojakovića pokušavao da napravi nešto više.

Donald pokazao kako se izvodi parabola: Golman Javora nije ni trepnuo, a kamoli mrdnuo! (VIDEO)

Može se reću da je domaćin bio opasniji u tim trenucima, ali fenomenalni Manojlović je u nekoliko navrata sjajnim intervencijama sačuvao svoj gol.

Prava uzbuđenja kreću od 37. minuta. Mičel Donald je opalio po lopti sa dvadesetak metara i doveo je Zvezdu u vođstvo.

Izgledalo je kao da će golman lagano da odbrani šut Le Taleka, ali onda se pojavio bivši igrač Partizana! (VIDEO)

Potom je u 45. minutu izjednačio miloš Karišik posle sjajnog centaršuta Stojakovića, da bi samo nekoliko desetina sekundi kasnije Sikimić na Kanginu asistenciju postavio konačan rezultat prvog poluvremena - 2:1.

Javor je u nastavku ponovo bio dobar rival, ali meč je u 56. minutu prelomio Damijan Le Talek koji je šutirao iz daljine, lopta je zakačila Milovana Milovića i završila iza leđa Đogatovića - 3:1.

Malo neizvesnosti u meč unosi Eliomar pogotkom u 89. minutu, ali izabranici Miodraga Božovića odgovaraju posle sjajne kontre pet minuta kasnije, a strelac je asistencije Sikimića bio Mihailo Ristić.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!

JAVOR - CRVENA ZVEZDA 2:3

Javor: Đogatović, Terzić, Milović, Karišik, Amanović, Đokić, Tomanović, Stojaković, Eliomar, Spremo, Bjedov.

Crvena zvezda: Manojlović, Cvetković Rendulić, Luković, Anđelković, Le Talek, Donald, Kanga, Mouče, Srnić, Sikimić.