Zvezda je ponovo na vrhu! Vojvodina se nije dobro provela na Marakani! (FOTO) (VIDEO)

superliga 10. kolo

U derbiju 10. kola Superlige Srbije, Crvena zvezda slavila je protiv Vojvodine rezultatom 4:1

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su prvi na tabeli Superlige Srbije.

Crveno-beli su na svom terenu savladali Vojvodinu rezultatom 4:1 i tako preuzeli liderski poziciju upravo od novosadske ekipe.

Lalatović grmeo na sudije! Da li je Vojvodina oštećena za penal? (VIDEO)

Utakmica je odlučena kada je domaći tim postigao dva brza pogotka sredinom drugog poluvremena.

U prvom delu igre videli smo bolju Vojvodinu. Izabranici Nenada Lalatovića bili su konkretniji, ali je ipak Zvezda stigla do vođstva preko Džona Ruiza.

Ipak, "lale" su nagrađene za dobru igru u finišu prvog poluvremena preko Filipa Malbašića.

Ovim golovima Zvezda je slomila Vošu: Donald i Plavšić su junaci Severa! (VIDEO)

Crvena zvezda je u nastavku igre pojačala ritam i uspela da prelomi utakmicu pogotcima Donalda i Plavšića.

Konačan rezultat postigao je Slavoljub Srnić.

Srpski šampion naredni meč igra u Ivanjici protiv Javora, dok Vojvodina dočekuje Metalac.

CRVENA ZVEZDA - VOJVODINA 4:1 (1:1)

Stadion: Rajko Mitić