Matićeva asistencija i Bane kapiten nedovoljni, Grujić odneo tri boda sa Bridža! (VIDEO)

premijer liga, 5. kolo

"Crveni" su uspeli da se poravnaju sa Čelsijem na tabeli engleskog šampionata

A nekad je "Stamford Bridž" bio neosvojiva tvrđava u Premijer ligi... Fudbaleri Liverpula uspeli su da iznenade Čelsi u gostima u okviru 5. kola Premijer lige i odnesu pobedu rezultatom 2:1.

Branislav Ivanović proveo je ceo susret na terenu, i to sa kapitenskom trakom na ruci, dok je Nemanja Matić zamenjen u 82. minutu. Marko Grujić je duel presedeo na klupi.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Meč su obeležile šanse na obe strane i dinamičan fudbal pa je pravo čudo što nismo videli više golova. Liverpul je u vođstvo doveo Dejan Lovren u 17. minutu posle sjajne završnice u stilu ubitačnih rasnih strelaca.