Zvezdin evropski san gotov pred polupraznom Marakanom: Sasuolo je sa druge planete! (VIDEO)

PLEJOF za lE

Italijani su jednostavno preozbiljna ekipa za crveno-bele u ovom trenutku
Objavljeno: 22:24h

Crvena zvezda je posle ispadanja iz Lige šampiona završila nastup i u Ligi Evrope. Ispala je od Sasuola rezultatom 1:1 (0:1) na Marakani, dok je u Italiji bilo čak 0:3, što je bilo sasvim dovoljno šestoplasiranom timu iz prošlogodišnje Serije A!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Još u prvom poluvremenu videlo se da je Sasuolo daleko jači i bliži pobedi, kao i u prvom meču. Da nije bilo dekoncentrisanosti Alesandra Matrija, tim iz Ređo Emilije bi slavio sa nekoliko golova u mreži Damira Kahrimana.

Srećom po crveno-bele, srpski reprezentativni golman je samo jednom vadio loptu iz mreže. Strelac pogotka bio je Domeniko Berardi sredinom prvog dela igre, kada je promešao Zvezdinu odbranu kao da su u pitanju deca!

Aleksandar Katai je samo uspeo da ublaži poraz, tačnije donese nevažan remi crveno-belima sjajnim pogotkom sa 20 metara u 54. minutu.

Žreb za Ligu Evrope biće održan u petak od 13.00, a Srbija neće imati predstavnika na njemu, jer je i Voša ispala od AZ Alkmara!

Ovo je deveta sezona zaredom da se Zvezda nije kvalifikovala u Evropu!