Valeta pala: Zvezda se opet igrala sa ugledom i ponovo je spasio Katai! (VIDEO) (FOTO)

Moraće to mnogo bolje!

Sa ovakvom igrom biće veoma teško u daljem toku kvalifikacija
Objavljeno: 23:47h

21:59 - Predrag Sikimić je zamenio Uga Vijeiru na 20 minuta do kraja utakmice!

21:57 - Neverovatna prilika za Valetu! Odbrana Zvezde kao da nije postojala u toj situaciji! Međutim, sreća je opet bila saveznik srpskog šampiona. Šutirao je Žonatan, Kahriman se preznojio...

21:54 - Teren je napustio Pablo Mouče, umesto njega u igru je ušao Slavoljub Srnić!

21:49 - Ugo Vijeira je posle odlično izvedenog slobodnjaka i odbijene lopte na peterac promašio prazan gol. Neverovatna prilika! Ovakve stvari će Ludogorec kažnjavati!

21:45 - Opet je Valeta imala prvu priliku, isto kao u prvom poluvremenu. Mirsud, bivši reprezentativac Malte je bio u prilici, ali je sjajno odbranio Kahriman!

21:40 - Znatno mirnija igra u drugom, u odnosu na prvo poluvreme. I dalje nije bilo nijedne šanse!

21:34 - Na stadionu je 31.112 gledalaca!

21:32 - Počelo je drugo poluvreme!