Partizanovi napadači se brukali, crno-beli bez pobede: Golman Spartaka spustio roletnu u Humskoj! (FOTO) (VIDEO)!

Kup Srbije, polufinale

Domaći tim je imao veliki broj izglednih prilika, ali je čuvar mreže tima sa severa začarao mrežu
Objavljeno: 22:22h

U meču polufinala srpskog Kupa fudbaleri Partizana nisu uspeli da savladaju, sa igračem više, subotički Spartak . Meč je završen bez golova, iako su "crno-beli" imali bar deset izglednih prilika za gol. Gol kakav nije viđen u Srbiji: Igrač Borca umalo pocepao mrežu sa 40 metara! (VIDEO) Fudbaler Spartaka isključen zbog udaranja glavom mladog igrača Partizana! (VIDEO) U prvom poluvremenu gledali smo dosadan fudbal, i prvi šut na utakmici je viđen tek posle pola sata igre. Igralo se tvrdo i na sredini, a igrači i jednih i drugih nisu imali ideju kako da ugroze gol protivnika. Situacija na terenu se drastično menja kada je u 44. minutu isključen Tumbasević.

Taj momenat je dao vetar u leđa domaćoj ekipi koja u drugom poluvremenu dominira i stvara šanse kao od šale. Te prilike u pogotke nisu pretvarali igrači Partizana, pre svih Božinov, Alen Stevanović, Saša Ilić i Dušan Vlahović. Junak meča je bio briljantni Mirković. Revanš će biti odigram 20. aprila u Subotici. Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz Espreso.co.rs! 90' Meč je završen! Konačan rezultat - 0:0! 86' Nastavljaju da se ređaju šanse za domaće, ali gol Mirkovića kao da je začaran! Probao je mladi Vlahović.

74'
72' 67'
66'
64'
60'
51'
45' Kraj prvog poluvremena!
44'
40'
37'
33' 32' 29' 19'
17' 13' 1' Meč je počeo! 17:45 PARTIZAN SPARTAK