Vojvodina srećno do zlatnog boda u Beogradu! Partizan ostaje na -6! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 19. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Vojvodine u 20. kolu Superlige.

Strelac za tim Partizana bio je Zoran Tošić u 48. minutu, a za goste je pogodio Kojašević u 85. minutu

Ovo je 47 bod crno-belih u šampionatu, dok je Vojvodina zabeležila 32 poena.

U sledećem kolu ekipa Partizana se sastaje sa Napretkom u gostima, a svoj meč Vojvodina će igrati protiv Javora na svom terenu.

Uskoro opširnije...

A selektor NEĆE BITI KRSTAJIĆ, već naš bivši reprezentativac! Srbija će u 2017. IPAK ODIGRATI još jednu prijateljsku! (VIDEO)

Scena kao iz filma! Žestok sukob Grobara na terenu pred meč sa Vojvodinom! (VIDEO)

90' - Igraće se još 7 minuta

85' - GOOOOL! - Stojković je ispustio loptu, a Kojašević bio najprisebniji i izjednačio na 1:1

81' - Slobodan udarac za Partizan na 17 metara od gola Vojvodine. Prethodno je jedan od igrača Vojvodine igrao rukom. Pantić gađa visoko preko gola.

72' - Meč je nakratko prekinut da bi se očistio sneg koji je ponovo prekrio linije na terenu

69' - Stativa za Partizan, Tavamba je šutirao

62' - Miletić je pao u kaznenom prostoru, sudija odmahuje rukom i nastavlja igru

52' - Umalo autogol kapitena Vojvodine Lakićevića koji je glavom zakačio loptu, ali je Rockov reagovao u poslednjem trenutku.

51' - Tošića menja Marjanović

48' - GOOOOL! - Partizan je poveo protiv Vojvodine golom Zorana Tošića! Njegov šesti pogodak u šampionatu!

46' - Nastavljena je utakmica

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Partizan-Vojvodina 0:0

37' - Damir Kojašević je kasno dao loptu Mesaroviću, ali ništa od velike prikike za Vojvodine, Tošić je samo nekoliko desetina sekundi kasnije imao šansu za gol. Rezultat ostaje 0:0

32' - Everton Luiz će verovatno morati da napusti meč zbog povrede

30' - Pokušaj Kalezića sa distance, Stojković brani

20' - Tavamba je uputio udarac glavom, ali ništa od pogotka

15' - Sneg neprekidno pada u Beogradu, i to otežava igru u Humskoj

10' - Bakljada navijača Partizana na južnoj tribini

5' - Dve poluprilike na obe strane, prvo je Miletić uputio pas u srce peterca, ali Ožegović nije uspeo da na trči na loptu, a na drugoj strani Stojković sprečava centaršut na drugu stativu

16:00 - Utakmica je počela

15:45 - Tribine Stadiona Partizana petnaestak minuta pre početka meča:

15:15 - Evo i sastava oba tima:

15:00 - Sneg je delimično očišćen, i teren je spreman za utakmicu: