BOAĆI SPASAO CRVENO-BELE: Zvezda kiksnula pred meč decenije! (VIDEO)

20. KOLO SUPERLIGE SRBIJE

Objavljeno: 15:03h

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da slave na gostovanju Bačkoj na otvaranju 20. kola Superlige Srbije.

Izabranici Vladana Milojevića dva puta su jurili rezultatski minus, a poslednji su stigli u 86. minutu, kada je Boaći postigao svoj drugi gol na meču.

DA LI JE BIO PENAL ZA ZVEZDU? Sa tribina odjekivalo: Lopovi, lopovi! (VIDEO)

Dosta će se komentarisati o jedanaestercu koji je svirao Marko Popović, kada je Aleksandar Pešić pao u kaznenom domaćina.

Đorić je doneo prednost Bačkoj u 28. minutu, a izjednačio je u 55. Boaći. Novu prednost domaćima doneo je Makarić u 78. minutu, dok je ponovo Zvezdin napadač izjednačio.

Kahriman i Stojković su zaboravili da ovo nije vaterpolo, već fudbal, a to je igrač Bačke doktorski iskoristio! (VIDEO)

Milijaš je u finišu pogodio prečku, što je bila najveća šansa za preokret.

Zvezdina odbrana je bila jako loša, što je i rezultovalo prvim golom Bačke, a golman Kahriman se nije proslavio jer je u nekoliko navrata pravio greške koje su bile krucijalne.

Pogotovo kod drugog gola kada je loše odbio loptu, iako je pre toga dva puta pre toga branio šuteve fudbalera Bačke.

Rezultati:

Subota: Bačka - Crvena zvezda 2:2 (Đorić 27, Makarić 78 - Boaći 54,85)

Nedelja: Borac - Napredak 13.00 Javor - Voždovac 13.00 Mačva - Spartak 13.00 Paritzan - Vojvodina 15.00 Rad - Radnički Niš 15.00 Čukarički - Zemun 17.00 Radnik - Mladost 17.00

SAMO U SRBIJI! Sudija dobio POKLON od Zvezde pred početak meča! (FOTO)

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

97. minut - KRAJ U BAČKOJ PALANCI, 2:2!

90. minut - PET MINUTA NADOKNADE!

88. minut - PREČKU JE POGODIO NENAD MILIJAŠ!

86. minut - GOL! SA BELE TAČKE JE BIO PRECIZAN BOAĆI! NJEGOV DRUGI GOL DANAS!

85. minut - PENAL ZA ZVEZDU, PEŠIĆ JE PAO U KAZNENOM, ARBITAR POKAZAO NA BELU TAČKU!

78. minut - GOOOOOOOOOOOL! BAČKA DOLAZI DO NOVOG VOĐSTVA, DVE ODBRANE KAHRIMANA I NA KRAJU GOL... NISU NIŠTA MOGLI CRVENO-BELI.

71. minut - Napeta je utakmica, svašta će još biti u Bačkoj Palanci do kraja.

65. minut - Milijaš je zamenio Milića i to je poslednja izmena crveno-belih na ovom meču.

61. minut - Srnić je promašio čistu šansu za preokret Zvezde!

55. minut - GOOOOOOOOOOL! BOAĆI JE IZJEDNAČIO NA 1:1!

48. minut - Ne odustaje Bačka od atraktivne igre, a sve u svemu je atraktivno, što smo i priželjkivali, a i malo smo iznenađeni, iskreno.

Dvostruka izmena u Crvenoj zvezdi: u igri su Branko Jovičić i Milan Rodić, teren su napustili Marko Gobeljić i i Dušan Anđelković

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

45. MINUT - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

43. minut - Igralo se rukom kod kaznenog Bačke, a crveno-beli će imati šansu da izjednače sa odlične udaljenosti. Ipak ništa, živi zid je poslao loptu u korner.

39. minut - Pešić je ponovo poslao loptu preko prečke... Zvezda više niže šanse ali i greši...

31. minut - Savić je napravio grešku koja je mogla da košta Zvezdu još jednog gola... Odbrana je danas na jako lošem nivou.

27. minut - GOOOOOL! BAČKA VODI ZASLUŽENO OD OVOG MOMENTA SA 1:0, GREŠKA ODBRANE ZVEZDE I LOB SA OKO 18 METARA, ĐORIĆ JE STRELAC!

25. minut - Najbolju šansu za Zvezdu propustio je Gobeljić.

Transparent Delija koji najavljuje nešto posebno za sve navijače Zvezde...

19. minut - Par dimova je otišlo na teren, sa tribine na kojoj se nalaze Delije, tako da je meč na kratko prekinut.

11. minut - Odlična prilika za Bačku! Luković je bio u dobroj situaciji da šutira, to je i pokušao ali uspeo je Vujadin Savić da postavi nogu i odbije loptu u korner

8. minut - Bačka je krenula prva da napada, ali je Zvezda uzvratila, doduše minimalno. Bez pravih prilika u uvodnom delu meča.

13:00 - Meč je počeo!

12:40 - Ovako je izgledao poslednji duel dva tima, odigran na Marakani.

12:30 - Poznati su sastavi timova:

Bačka: Lučić, Varga, Ilić, Živković, Spremo, Balabanović, Švonja, Luković, Makarić, Đorić, Mićić