ZVEZDINA RAPSODIJA PROTIV RADA: Crveno-beli pregazili Građevinare sa 5 razlike uz vrelu atmosferu sa Severa! (VIDEO)

SUPERLIGA, 17. KOLO

Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 18:46h

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su i više nego ubedljivo u malom gradskom derbiju sa Radom - 5:1!

Aleksandar Pešić i Ričmond Boaći su se takmičili ko će odneti golgetersku pobedu, a bolji je bio Ganac.

U Srbiji hladno, na Topčideru vrelo! Delije napravile ludnicu na početku meca, a posle gola je usledila atmosfera kao na Bombonjeri! (Video)

Već u četvrtom minutu je Pešić zatresao mrežu Dejanovića posle greške u odbrani Rada.

Zvezda opet dobila sumnjiv penal, Rad ostao sa igračem manje! (VIDEO)

U 18. se dogodila čudna situacija, sumnjiv penal, crveni i žuti karton za "Građevinare" i Boaćijevo dupliranje prednosti.

U Beogradu je vreme kao u Sibiru, ali to ih nije sprečilo! Delije prepunile ulaz na zapadnoj tribini, a evo i zašto! (FOTO) (VIDEO)

Nije još isteklo ni pola sata igre, a semafor je pokazao 3:0, opet zahvaljujući Ričmondu Boaćiju.

Srbija dobila još jednog predstavnika na Mundijalu! (FOTO)

U finišu prvog poluvremena Lutovac je smanjio prednost i pokazao zube viceprvaku Srbije.

Iako su se navijači sa Banjice ponadali da možda mogu do iznenađenja, to se nije desilo već naprotiv, Zvezda je razbila Rad.

Pešić u 54, a onda Boaći sve do kraja za prevelikih 6:1, kada je ova utakmica u pitanju.

Crvena zvezda - Rad 6:1

(Pešić 4,54, boaći 20, 27, 63, 84)

90+ minuta - KRAJ MEČA! POBEDA CRVENE ZVEZDE OD 6:1!

83. minut - GOOOOOOOOL! Boaći je napravio "POKER"!

72. minut - Donald izlazi, ulazi Nenad Milijaš!

63. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Boaći je došao do het-trika!

​ ​​ ​

54. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! PEŠIĆ - BOAĆI 2:2, A UKUPNO 4:1 ZA ZVEZDU! Srpski napadač je grudima ubacio loptu u mrežu posle sjajnog centaršuta Rodića.

45+ minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

41. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Lutovac smanjuje na 3:1, Zvezdina odbrana je ostavila veliki prostor na svojoj levoj strani što je lako iskorišćeno.

27. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! RIČMOND BOAĆI DONOSI I 3:0.

18. minut - Boaći je levom nogom sa oko 16 metara probao da savlada Dejanović, ali je golman Rada loptu paradnom odbranom prebacio preko prečke. A ONDA PENAL! Lutovac je dobio žuti karton zbog povlačenja, a Ajković direktan crveni zbog svađanja sa sudijom. Boaći za 2:0!

4. minut - GOOOOOOL! U četvrtom minutu tečan napad Zvezde sa leve strane, Pešić je posle greške odbrane postigao svoj 11. pogodak u Superligi.

16:04 - Meč je počeo!

16:00 - Igrači su izašli na teren, meč uskoro počinje.

15:50 - Sprema se neka koreografija na severnoj tribini...

15:40 - Delije polako dolaze u većem broju, a podsetimo da je danas uz šal besplatan ulaz.

BONUS VIDEO: Espreso simulacija žreba za Svetsko prvenstvo 2018