BATE dočekuje Zvezdu sa puno samopouzdanja: Belorusi na korak od titule u svom prvenstvu! (VIDEO)

BIĆE NEZGODNO CRVENO-BELIMA

BATE u četvrtak dočekuje Crvenu zvezdu u okviru petog kola Lige Evrope, što je ujedno i revanš jer je meč u Beogradu završen 1:1.

Fudbaleri BATE Borisova su nekoliko dana pred meč sa Crvenom zvezdom ostvarili pobedu koja ih je dovela na korak od titule u nacionalnom prvenstvu.

Rival crveno-belih je slavio na utakmici sa Nemanom 3:1, čime je prestigao dosadašnjeg rivala Soligorska.

PUČE NOVA BOMBA: Vešović prelazi u klub koji Delije mrze više i od Partizana!? (FOTO) (VIDEO)

Naš Milunović je napravio penal čime su gosti poveli, ali je drugo poluvreme bilo potpuno drugačije.

OBJAVLJENI NAJLEPŠI GOLOVI IZ KVALIFIKACIJA! Sve, sve, ali videste li kapitena Paname? (VIDEO)

Signevič je izjednačio u 57. minutu, a dok je u 77. povisio Rodionov. Tačnu na susret postavio je Gordejčuk u 87. minutu.

ITALIJANI STVARNO ŽELE TAVAMBU! Otkriveno koja dva kluba Partizanu nude 2.5 miliona za Kamerunca! (VIDEO)

MUZIKA ZA UŠI DELIJA! Srpski Inijesta pojačava Zvezdu u januaru!? (VIDEO)

BONUS VIDEO: Espreso simulacija žreba za Svetsko prvenstvo 2018