BIĆE TEŠKO U REVANŠU! Brodarac propustio priliku za miran san pred put u Gruziju! (FOTO)

drugo kolo

Pobednik ovog dvomeča ide u plej-of za omladinsku Ligu šampiona...

Omladinci Brodarca nisu uspeli da steknu prednost pred revanš sa gruzijskim šampionom Saburtalom, pošto su u prvom meču kod kuće odigrali samo 1:1.

Mladi momci sa Novog Beograda koji su odigrali besprekorno prvo poluvreme i rešili ga u svoju korist pogotkom Srđana Kočića u 21. minutu, su ipak morali da polože koplja u drugom poluvremenu.

Rezervista Gulijašvili koji je ušao s klupe početkom drugog dela je sve dobro odradio, pripremio idealnu priliku za defanzivnog veznog gostiju Nikolašvilija koji je matirao golmana Zdravkovića za konačnih 1:1.

Hladan tuš za sportsku javnost dan pred utakmicu Partizana sa Skenderbegom! (VIDEO)

Pobednik ovog dvomeča ide u plej-of za omladinsku Ligu šampiona, gde će igrati sa jednom od osam drugoplasiranih ekipa iz runde koju igraju omladinci učesnika u seniorskoj konkurenciji.

BONUS VIDEO: Marko Gucu objasnio nam je sve što treba da znamo o jiu-jitsu!