PREMIJER LIGA, 10. KOLO

Dušan Tadić odigrao je 85. minuta za ekipu Svetaca

Fudbaleri Brajtona i Sautemptona odigrali su 1:1 u meču 10. kola Premijer lige.

Dušan Tadić odigrao je 85. minuta za ekipu Svetaca, a zamenio ga je Long.

Golove na ovom meču postigli su Dejvis u 7. minutu za tim gostiju, dok je Marej pogodio za izjednačenje u 52. minutu.

Sautempton je upisao 13 bod u ovoj sezoni, dok je Brajton zabeležio 12 bod u Premijer ligi.

Fudbaleri Lestera pobedili su na svom terenu Everton sa 2:0, u utakmici 10. kola Premijer lige.

Lester je poveo u 18. minutu golom Džejmija Vardija, a konačan rezultat postavio je Demaraj Grej u 29. minutu. Prvobitno je objavljeno da je autogol postigao igrač Evertona Džondžo Keni, koga je lopta pogodila na putu do mreže, ali je zatim gol pripisan Greju.

Lester je ostvario treću pobedu u prvenstvu i popeo se na 11. mesto na tabeli sa 12 bodova. Everton je vezao treću utakmicu bez pobede i posle šestog poraza nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mestu sa osam bodova. Ranije danas Brajton i Sautempton odigrali su nerešeno 1:1.

Premijer liga, 10. kolo:

Subota:

Mančester Junajted - Totenhem 1:0 (0:0) (Marsijal 81)

Arsenal - Svonsi 2:1 (0:1) (Kolašinac 51, Remzi 58 - Klukas 22)

Kristal Palas - Vest Hem 2:2 (0:2) (Milivojević 50pen, Zaha 90+7 - Ćićarito 31, Aju 43)

Liverpul - Hadersfild 3:0 (0:0) (Staridž 50, Firmino 58, Vajnaldum 75)

Vest Bromvič - Mančester Siti 2:3 (1:2) (Rodrigez 13, Filips 90 - Sane 10, Fernandinjo 15, Sterling 64)

Votford - Stouk 0:1 (0:1) (Flečer 16)

Bornmut - Čelsi 0:1 (0:0)