Uspavanka u Humskoj! Partizan nije iskoristio šansu koju mu je pružila Zvezda! (FOTO) (VIDEO)

superliga srbije 12. kolo!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 20:55h

Nisu uspeli fudbaleri Partizana da iskoriste kiks Crvene zvezde i da se približe timu sa Marakane na tabeli Superlige.

U derbiju kola, odigranom na stadionu u Humskoj, crno-beli su odigrali 0:0 protiv Čukaričkog.

Utakmica je protekla u jako sporom ritmu, delovali su umorno izabranici Miroslava Đukića i za 90 minuta igre nisu napravili nijednu veliku priliku pred golom Kirovskog.

Čukarički je sa druge strane imao dve odlične šanse preko Mudrinskog u prvom poluvremenu, ali je prečka bila saveznik crno-belih.

Tešku povredu doživeo je Mudrinski kome je Everton posle neopreznog starta kako se navodi slomio nogu.

Kada se sve sabere i oduzme, ovaj derbi nije opravdao očekivanja i publika je nezadovoljna otišla sa stadiona Partizana.

Crno-beli će posle ove utakmice biti treći na tabeli, dok se Čukarički nalazi na sedmom mestu.

Partizan-Čukarički 0:0

Partizan (4-2-3-1): Stojković - Nemanja R. Miletić, Mitrović, Ostojić, Antonov - Everton, Marjanović - Đuričković, Tavamba, Suma - Ožegović.

Rezerve: Jovičić, Vulićević, Nemanja G. Miletić, Radin, Ilić, Solomon, Jovanović;

Čukarički (4-2-3-1): Kirovski - Jovanović, Puškarić, Kopitović, Bogosavac - Docić, Drinčić - Mićin, Kajević, Ovusu - Mudrinski.

Rezerve: Belić, Radić, Bojić, Jovanović, Zorić, Milojević, Tedić.

87. minut - Odličan pokušaj Sume brani Kirovski.

79. minut - Povreda Mudrinskog zbog koje je napadač Čukaričkog morao da napusti igru.

70. minut - Pokušaj Tavambe završava preko gola Kirovskog.

65. minut - I dalje bez prilika u drugom poluvremenu. Deluju umorno fudbaleri Partizana, videćemo da li će to Čukarički znati da iskorsti.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme u Humskoj. Umesto Ožegovića u igru je ušao Solomon.

Kraj prvog poluvremena u kom je Čukarički bio bolji rival. Videćemo da li će se situacija promeniti u drugom delu igre.

45. minut - Prilika za Sumu, ali loša završnica napadača Partizana.

38. minut - Pokušaj Đuričkovića iz slobodnog udarca, ali pored gola Kirovskog.

31. minut - Još jedna prilika za Mudrinskog ali Partizan je imao sreće.

29. minut - Ognjen Mudrinski pogađa prečku.

16. minut - Velika prilika za Miletića, ali njegov udarac glavom završava pored gola.

11. minut - Prilika za Čukarički, ali Ostojić pravovremeno interveniše.

19:00 - Utakmica je počela!

BONUS VIDEO: Ognjen Ožegović posle Dinamo Kijeva - 2