Skenderbeg i Jang Bojs odigrali za Partizan! (VIDEO)

liga evrope

Dobar rezultat za crno-bele

Objavljeno: 09:37h

U okviru grupe B Lige Evrope, u kojoj se nalazi i beogradski Partizan, koji je večeras poražen na svom stadionu od kijevskog Dinama, albanski Skenderbeg je remizirao na svom stadionu protiv Jang Bojsa. Na kraju je bilo 1:1.

UEFA ĆE SIGURNO REAGOVATI! Tek što je počeo meč u Kelnu, Delije su zaradile kaznu za Zvezdu! (FOTO)

U prvom delu nije bilo golova, a onda je nakon 20 minuta igre u nastavku prednost domaćinu doneo Sove.

Ipak, samo sedam minuta kasnije, Asale uspeva da poravna rezultat, a ispostaviće se da je napadač švajcarske ekipe tako postavio i konačan rezultat ovog susreta.

Srce da prepukne od tuge... Ove scene iz Humske želimo što pre da zaboravimo! TIHA JEZA! (FOTO)

Evo i svih rezultata drugo kola Lige Evrope:

Grupa A:

Astana - Slavija 1:1 (1:1) /Tomasov 42 - Ngadeu-Ngađuj 18/

Makabi - Viljareal 0:0

Grupa B:

Skenderbeg - Jang Bojs 1:1 (0:0) /Sove 65 - Asale 73/

Partizan - Dinamo Kijev 2:3 (2:0) /Ožegović 34, Tavamba 42 - Moraeš 54pen, 84, Bulajski 68/

Grupa C:

Braga - Basakšehir 2:1 (1:1) /Ahmed Hasan 26, Franserđo 89 - Emre 28/

Ludogorec - Hofenhajm 2:1 (0:1) /Đakov 46, Lukoki 72 - Kadežabek 2/

Grupa D:

Milan - Rijeka 3:2 (1:0) /Andre Silva 14, Musakio 53, Kutrone 90+4 - Akosti 85, Eleze 90pen/

Lugano - FCSB 1:2 (1:0) /Botani 14 - Budesku 58, Moraiš 68/

Viktorija Plzenj - Hapoel Ber Ševa 3:1 (1:0) /Petržela 29, Kopic 76, Bakos 89 - Nvakaeme 69/