Grujić i rezervisti pali test! Lester izbacio Liverpul iz Liga kupa! (FOTO) (VIDEO)

liga kup engleske!

Srpski internacionalac odigrao je svih 90 minuta u porazu tima koji sa klupe predvodi Jirgen Klop

Objavljeno: 09:16h

U Engleskoj su večeras bile na programu utakmice šesnestine finala Liga kupa.

Bolonja zaustavila Inter! Prilika za Napoli i Juventus da dođu do prvog mesta na tabeli! (FOTO) (VIDEO)

Od 11 odigranih utakmica dve su završene posle produžetaka, a jedna posle jedanesteraca.

Bajern može i bez Nojera! Augzburg nastavlja pohod ka vrhu tabele! (FOTO)

U najzanimljivijem meču za Srbiju, Lester je na svom stadionu bio bolji od Liverpula rezultatom 2:0, a Marko Grujić je odigrao svih 90 minuta u timu Jirgena Klopa.

Golove za Lester postigli su Okazaki i Slimani, a Grujić je uspeo da dobije žuti karton.

U ostalim utakmicama Totenhem je golom Alija savladao Barnsli, Vest Hem je bio ubedljiv protiv Boltona, a Kristal Palas je konačno postigao prvi gol ove sezone, strelac u minimalnoj pobedi nad Hadersfildom bio je Sako u 13. minutu.