OSVETA NA KROVU TC STADION! Donald i Kanga pogurali Zvezdu do pobede! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 10. kolo

Objavljeno: 18:55h

Fudbaleri Crvene zvezde osvetili su se Voždovcu za poraz iz prošle sezone koji ih je koštao titule.

Na krovu TC Stadion, crveno-beli su poveli prelepim golom koji je postigao Mičel Donald iz slobodnog udarca, a u finišu utakmice Kanga je povisio na 2:0.

Utakmica se odigrala po veoma teškim uslovima za igru jer je kiša tokom celog prvog poluvremena pljuštala jakim intenzitetom. Ipak, malobrojna publika bila je u prilici da uživa u solidnoj predstavi Voždovca i Crvene zvezde.

Na kraju i pored brojnih šansi na obe strane utakmica je završena rezultatom 2:0.

Posle ove pobede crveno-beli su i dalje prvi na tabeli Superlige Srbije sa 22 osvojena boda i dve utakmice manje, dok je Voždovac četvrti sa 18 bodova iz 10 utakmica.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

Voždovac-Zvezda 0:2

90. minut - GOOOOOOOL! Odlična asistencija Radonjića na povratnu loptu natrčava Kanga i pogađa za 2:0.

78. minut - Šansa za crveno-bele, ali udarac Radonjića završava pored gola.

60. minut - Prilika za Le Taleka, ali nema gola. Pre toga fenomenalan udarac Nenada Krstičića iz slobodnog udarca.

50. minut - Odlična kombinacija Pešića i Srnića, ali brani Popović.

48. minut - Transparent na tribini na kojoj se nalaze navijači Crvene zvezde.

47. minut - Dosta sreće za crveno-bele Kahrimanovo ispucavanje presekao je jedan igrač Voždovca, ali je lopta završila van okvira gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45. minut - Kraj prvog poluvremena, dinamična utakmica po jako teškim uslovima za igru. Gol Donalda dovoljan za vođstvo crveno-belih.

40. minut - GOOOOOL!!! Projektil Mičela Donalda iz slobodnog udarca za vođstvo Zvezde od 1:0!!!

38. minut - Odlična prilika za Kangu i dosta sreće za Voždovac. Ostaje 0:0.

31. minut - Slobodan udarac na ivici šesnesterca za ekipu Voždovca. Biće ovo odlična prilika za Zmajeve. Udarac Ješića završava preko gola.

24. minut - Odlična prilika za Ješića, ali brani Kahriman.

23. minut - Dobar udarac Filipovića, ali ipak pored gola.

17. minut - Dve velike prilike za crveno-bele, ali Voždovac je imao sreće. Rodić nije stigao da reaguje na drugoj stativi posle udarca glavom Srnića

16. minut - Odličan udarac Krstičića, ali Popović brani fenomenalno.

10. minut - Ubacivanje Putinčanina iz drugog plana, srećom po Zvezdu fudbaler Voždovca nije uspeo da prihvati loptu.

3. minut - Prilika za Pešića, ali podignuta je ofsajd zastavica.

17:00 - Utakmica je počela.

16:45 - Evo malo atmosfere sa stadiona na krovu tržnog centra.

16:30 - Evo i sastava dve ekipe! Vladan Milojević je promešao karte...

VOŽDOVAC (4-2-3-1): Popović – Gajić, Mihajlov, Ivković, Filipović – Pavlović, Putinčanin, – Duronjić, Ješić, Zec – Stuparević. Rezerve: Petrović, Perović, Pavlovski, Luković, Knežević, Gavrić, Mašović.. Trener: Ilija Stolica.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Kahriman - Stojković, Le Talek, Babić, Rodić - Donald, Krstičić - Srnić, Kanga, Milić - Pešić. Rezerve: Račić, Milijaš, Adžić, Boaći, Supić, Radonjić, Gobeljić. Trener: Vladan Milojević.