BOD K'O KUĆA! Maestralni Vladimir Stojković sačuvao Partizan u Bernu! (FOTO) (VIDEO)

liga evrope!

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 na startu grupne faze Lige Evrope protiv Jang Bojsa u Bernu.

PARTIZAN IMA NOVI PAKLEN TANDEM: Bambi rekao - ručaj, Janković poslušao! (VIDEO)

Crno-beli mogu da budu zadovoljni rezultatom jer je najbolji pojedinac ove utakmice bio golman Partizana Vladimir Stojković.

Čelsi pomno posmatra utakmicu Partizana! Znate li zbog kog igrača crno-belih?! (FOTO)

Partizan je startovao fenomenalno, Janković je iskoristio odličan pas Zorana Tošića i doveo je crno-bele u vođstvo već u 11. minutu.

Nije se dugo čekalo na odgovor Švajcaraca koji su samo 3 minuta kasnije izjednačili preko Vashnata.

Od tada, pa do kraja utakmice Jang Bojs je bio daleko bolji rival na terenu, ali se istakao maestralni Vladimir Stojković sa nekoliko fenomenalnih intervencija.

Na kraju, može se reći bod po meri crno-belih koji su pokazali da će biti konkurentni u borbi za mesto koje vodi u sledeću fazu takmičenja.

Jang Bojs - Partizan 1:1

87. minut - Kakva prilika za Solomona, ali brani golman Jang Bojsa.

85. minut - Još jedna odbrana Vladimira Stojkovića. Golman Partizana pokazao je na ovoj utakmici zbog čega je prvi golman reprezentacije Srbije.

70. minut - Da li treba reći još jednom? PONOVO VLADIMIR STOJKOVIĆ! Dve neverovatne odbrane golmana Partizana koji polako izrasta u igrača utakmice!

64. minut - Umesto Ognjena Ožegovića na teren je ušao Solomon.

63. minut - Udarac Evertona sa distance, ali pored gola.

55. minut - Ovo više nema smisla. Još jedan žuti karton zbog simuliranja, sada za Zorana Tošića iako je kontakt u šesnestercu bio vidljiv. Ištvan Kovač je potpuno izgubio konce ove utakmice.

51. minut - Stojković je odlično reagovao posle udarca iz daljine. Ostaje 1:1.

50. minut - Žuti karton za Ognjena Ožegovića zbog navodnog simuliranja.

47. minut - Nezgodan centaršut Miletića, ali nikog od fudbalera Partizana nije bilo u šesnestercu Jang Bojsa da reaguje na ovu loptu.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme, sa centra su krenuli fudbaleri Jang Bojsa.

45. minut - Kraj prvog poluvremena, maestralni Vladimir Stojković drži crno-bele u igri. Partizan mora mnogo bolje u drugom poluvremenu.

41. minut - PONOVO VLADIMIR STOJKOVIĆ! Nespretna reakcija Jevtovića koji je zamalo pogodio svoju mrežu, ali je golman Partizana maestralno reagovao i sprečio Švajcarce da povedu.

40. minut - Glavni sudija ove utakmice Ištvan Kovač izgubio je kontrolu nad ovom utakmicom. Par diskutabilnih odluka rumunskog arbitra.

36. minut - Nova prilika za Jang Bojs, ali u poslednjem trenutku odlično je reagovao Miletić.

33. minut - Odličan centaršut Zorana Tošića, ali fudbaleri Jang Bojsa su uspeli da se odbrane.

28. minut - Još jedna šansa za Švajcarce, ali Ostojić izbacuje loptu sa gol linije.

25. minut - Kakva prilika za Jang Bojs, ali Stojković je maestralnom intervencijom sprečio Švajcarce da povedu.

21. minut - Nova šansa za Partizan, ali udarac Ostojića glavom završio je pored gola.

14. minut - Nije se dugo čekalo na izjednačenje. Švajcarci su golom odgovorili na vođstvo Partizana i poravnali su rezultat. Posle gužve u šesnaestercu strelac je bio Vashnat.

11. minut - GOOOOOOL! Marko Janković je odlično završio akciju crno-belih i doveo je Partizan u vođstvo.

9. minut - Nesportski potez fudbalera Jang Bojsa koji nisu želeli da izbace loptu van terena zbog povrede Jevtovića. U nastavku akcije velika prilika za domaćina, ali Stojković je sjajno reagovao.

8. minut - Odlična akcija crno-belih koju udarcem završava Tavamba, ipak visoko preko gola.

5. minut - Ožegović je posle duela sa jednim defanzivcem Jang Bojsa ostao na zemlji. Dobio je udarac laktom u predelu lica, a Partizan je dobio faul.

19:00 - Utakmica je počela, sa centra su krenuli fudbaleri Partizana.

18:55 - Pravdu na ovoj utakmici deliće rumunski sudija Ištvan Kovač.

18:50 - Izlazak igrača Jang Bojsa i Partizana na teren.

18:25 - Evo kako su fudbaleri Partizana izašli na zagrevanje.

Izlazak na zagrevanje!

Објава коју дели FK Partizan (@partizanbelgrade) дана

18:01 - Evo i sastava za ovaj meč!

JANG BOJS (4-4-2): Von Balmos - Mbabu, Fon Bergen, Nuhu, Lotomba - Vasnaht, Sanogo, Đibril Sou, Sulejmani - Nsame, Asale.

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Everton, Jevtović - Tošić, Tavamba, Janković - Ožegović.

18:00 - Partizan će imati podršku u Švajcarskoj, Grobari su na društvenim mrežama podelili fotografiju napravljenu u Bernu.

BONUS VIDEO: Boban Marjanović izjava posle pobede nad Italijanima