Muslinova četa pokazala ko je glavni! San o Rusiji polako postaje java! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za sp, 7. kolo

Fudbalska reprezentacija Srbije bila je bolja od Moldavije rezultatom 3:0 na utakmici odigranoj u sklopu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Golove za Orlove postigli su Gaćinović, Kolarov i Mitrović.

Srbija je odigrala fenomenalnu utakmicu po izuzetno teškim uslovima za igru u Humskoj. Kiša je pljuštala tokom većeg dela meča, ali su izabranici Slavoljuba Muslina kontrolisali igru i nisu dozvolili Moldavcima da zaprete ni u jednom trenutku.

Mora se napomenuti da je poseta u Humskoj bila ispod proseka.

Posle sedam odigranih utakmica Srbija je usamljena na prvom mestu tabele grupe D jer je Irska odigrala 1:1 sa Gruzijom u gostima.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"!

Srbija - Moldavija 3:0

SRBIJA: Rajković - Nastasić, Maksimović, Ivanović - Gaćinović, Gudelj, Matić, Kolarov - Tadić, Kostić i Mitrović. MOLDAVIJA: Čebanu - Čebotaru, Epureanu, Posmak, Armaš - Kojočari, Anton, Kočijuk, Jonica, Dedov - Ginšari.

82. minut - GOOOOOOOL! Aleksandar Mitrović postiže pogodak na asistenciju Kostića. Srbija vodi 3:0.

63. minut - Odličan pokušaj Branislava Ivanovića, ali ipak malo pored gola.

60. minut - Orlovi igraju odlično i ne dozvoljavaju Moldaviji da napravi šansu.

46. minut - Fenomenalna prilika za Kolarova, ali brani Čebanu.

Kraj prvog poluvremena, odlični Orlovi vode rezultatom 2:0.

45. minut - Još jedna prilika za Mitrovića, ali njegov udarac završava pored gola.

33. minut - Aleksandar Mitrović pogađa stativu posle odličnog udarca glavom.

31. minut - GOOOOOOL! Aleksandar Kolarov kruniše fenomenalnu akciju golom.

26. minut - Gol Aleksandra Mitrovića poništen je zbog ofsajda.

20. minut - GOOOOOOL! Mijat Gaćinović odlično reaguje na povratnu loptu Kolarova i probija bunker Moldavije za vođstvo od 1:0.

15. minut - Početno ispitivanje snaga i dalje traje, videćemo koliko će Srbiji biti potrebno da probije bunker Moldavije.

10. minut - Pljusak koji je počeo u Beogradu kao da je probudio publiku u Humskoj koja je počela da navija fenomenalno.

18:00 - Utakmica je počela. Veliki propust organizatora na intoniranju himni, kada su umesto Bože pravde, pustili himnu Moldavije.

Navijačima nije ostalo ništa drugo nego da zvižde! Propust pred meč Srbija - Moldavija izazvao bes na tribinama! (FOTO)

17:50 - Igrači se pripremaju za izlazak na teren.

17:45 - Tribine u Humskoj nisu najbolje popunjene.

Da li je ova scena iz Humske samo još jedan dokaz da je Srbija zemlja košarke? (FOTO)

17:10 - Evo i sastava dve ekipe! Kao što vidite, slektor Muslin je malo promešao karte...

BONUS VIDEO: Nikola Bulatović za Espreso