Na zvaničnom Tviteru Zvezde je na originalan način opisan nepriznati gol Mihaila Ristića! (FOTO) (VIDEO)

Svi su se nasmejali

Previd sudija je umnogome pomogao crveno-belima

Crvena zvezda je imala mnogo sreće u Krasnodaru, jer sudije nisu videle da je lopta posle šuta Mihaila Ristića sa distance pala iza gol-linije.

Izbacili su me iz takta, pa sam morao da ga napadnem! Savić o incidentu i tome zašto mu nije žao što nije priznat Ristićev gol! (VIDEO)

Zbog njihovog previda, pogodak nekadašnjeg kapitena crveno-belih nije priznat,. inače je pitanje šta bi se dešavalo dalje jer se to dogodilo pri rezultatu 2:1 za ruski tim.

Ristić dao golčinu Zvezdi, ali... (VIDEO)

Ono što je mnoge navijače crveno-belih nateralo na smeh jeste i opis te situacije na zvaničnom Tviter profilu srpskog kluba, gde se meč pratio iz minuta u minut.

Ristić se oglasio posle utakmice života, a iskomentarisao je i poništen pogodak! (FOTO)

'Alo Indijanac, nisi igrao za Partizan! Šta si zapeo?! Fudbaler Zvezde udario jakim rečima po Mihailu Ristiću! (FOTO)

Teško mu je palo: Marko Grujić rekao ono što svaki zvezdaš misli o Ristiću! (FOTO)

BONUS VIDEO: Zvezdan Terzić u opuštenoj atmosferi pred Krasnodar-Zvezda