Partizan, video, ton... Samo fudbala nema! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za ligu evrope!

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog

U prvoj utakmici poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope Partizan je protiv Videotona odigrao nerešeno 0:0.

Crno-beli su tokom većeg dela utakmice imali inicijativu, ali bez prave prilike koja bi mogla da ugrozi gol Mađara.

Najbliži vođstvu Partizan je bio u 69. minutu kada je Đurđevićev udarac glavom završio u mreži mađarske ekipe, ali je gol opravdano poništen zbog faula u napadu.

Revanš između Partizana i Videotona na programu je u četvrtak 24. avgusta u Mađarskoj sa početkom od 20 časova.

Partizan - Videoton 0:0

Stadion Partizana

Kapacitet: 32.720

Sudija: Džoš Biton (Škotska)

PARTIZAN (4-4-2): Stojković – Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić – Jevtović, Radin, Janković, Suma – Tavamba, Đurđević.

VIDEOTON (4-3-3): Kovačik - Nego, Juhaš, Fiola, Stopira - Patkaj, Hadžić, Solnoki - Lazović, Henti, Šćepović.

93. minut - Najbolja prilika na utakmici ali Stojković je pokazao zašto je doveden u Partizan.

80. minut - Umesto Đurđevića na terenu je Đorđe Jovanović.

79. minut - Prilika za Partizan, ali Đuričkovićev pokušaj petom je izblokiran.

69. minut - Đurđević je postigao pogodak, ali je on opravdano poništen zbog faula u napadu.

66. minut - Izmena u Partizanu, umesto Sume, na terenu je kapiten Saša Ilić.

62. minut - Pokušaj Negoa, ali Stojković bez problema brani.

59. minut - Juhaš je najviši u skoku, ali ipak njegov udarac odlazi pored gola.

57. minut - Odlična prilika za Miletića posle centaršuta Jankovića, ipak nema gola.

53. minut - Još jedan slobodan udarac sa slične pozicije kao pre tri minuta, sada Suma šutira isto kao i Janković malopre.

50. minut - Fenomenalna prilika za Marka Jankovića koji je iz slobodnog udarca sa ivice šesnesterca šutirao visoko preko gola.

46. minut - Početak drugog poluvremena, svi se nadamo da će biti bolje nego prvo.

45. minut - Kraj prvog poluvremena, taktička utakmica u kojoj se čeka greška protivnika. Nadamo se da će drugo poluvreme biti bolje.

43. minut - Već druga prinudna izmena u ekipi Videotona. Iz igre izlazi Marko Šćepović, a ulazi Sabo.

35. minut - Prva prilika na utakmici, udarac Vulićevića brani Kovačik.

33. minut - Prinudna izmena u Videotonu, umesto Hadžića, ušao je Gereši.

32. minut - Udarac ka golu Stojkovića, ipak daleko pored gola.

19. minut - Žuti karton za Radina posle oštrog starta nad Lazovićem.

12. minut - Pokušaj Đurđevića, ali pored gola.

5. minut - Prva opasnost ispred gola Partizana, serija kornera za Videoton, ali bez prave šanse.

21:00 - Utakmica je počela, sa centra su krenuli fudbaleri Partizana.

20:55 - Trener Videotona Marko Nikolić vratio se na mesto uspeha. Prošle godine je osvojio duplu krunu sa crno-belima, a sada će morati protiv svog Partizana.

20:50 - Jako tužna slika dolazi nam iz Humske večeras.

20:45 - Grupa navijača Videotona koja će ovu utakmicu posmatrati sa tribina stadiona Partizana.

20:30 - Utakmica se igra bez prisustva publike, ali na ulazu je velika gužva.

20:10 - Evo zvaničnih sastava za večerašnju utakmicu.

BONUS VIDEO: Miroslav Nikolić, intervju za Espreso