Ne, ovo nije pozivni broj za Novi Sad! Švajcarski drugoligaš demolirao svog protivnika rezultatom 0:21! (FOTO) (VIDEO)

da li je ovo moguće?!

Zaista neverovatan rezultat!

U prvom kolu Kupa Švajcarske Ksamaks je gostovao amaterskoj ekipi Montfakon i zabeležio je pobedu rezultatom 21:0.

Gosti su prvi gol postigli u 13. minutu utakmice, a do kraja poluvremena dali su ukupno deset golova.

Gde su stali u prvom nastavili su u drugom poluvremenu, pa su da još 11 postignutih pogodaka postavili konačan rezultat od 0:21.

Ksamaks je trenutno drugoligaš, ali je u prošlosti bio jedan od najvećih klubova u Švajcarskoj, a javnost u Srbiji seća se ove ekipe još iz 1995. godine kada su Švajcarci u dvomeču odigranom u okviru kvalifikacija za Kup UEFA bili bolji od Crvene zvezde.

BONUS VIDEO: Slavlje na tribini posle gola Milana