PARTIZAN GADNO OŠTEĆEN! Protiv Voždovca je crno-belima poništen čist gol?! I to kakav gol! (VIDEO)

OVO NE TREBA NAŠEM FUDBALU...

Igrao se 78. minut, rezultat je bio 1:2, pa je ovom odlukom, ukoliko se ispostavi stvarno neispravnom, prvi pomoćni sudija direktno uticao na ishod utakmice

Šteta! Marko Janković je u 78. minutu utakmice sa Voždovcem (1:3), za koga god navijali, postigao prelep pogodak, kada je lobovao golmana Popovića, ali je taj gol poništen zbog ofsajda.

Međutim, čini se da je linijski arbitar, koji je sa sigurnošću podigao zastavicu - ipak pogrešio.

OVAKVU ČAST RETKI DOŽIVE! Cela hala u Sarajevu skandirala Duletu Vujoševiću! (VIDEO)

A, zašto... Zato što, jesu dva, tri igrača Partizana (Đurđević i Tavamba) bili u nedozvoljenom položaju, ali se oni očigledno nisu aktivirali, dok je Janković bio na liniji sa pretposlednjim igračem odbrane...

Dakle, sami procenite i pogledajte, ali posle nekoliko gledanja snimka, nameće se odgovor da ofsajda Marka Jankovića nije bilo.

ESPRESO EKSKLUZIVNO SAZNAJE! Poznata je sudbina Vanje Marinkovića! (FOTO)

Ukoliko se složite da je gol neregularno poništen, rezultat bi u tom momentu umesto 1:2 bio 2:2, pa teško da bi Voždovac sa tolikom lakoćom postigao onaj treći gol iz kontranapada.

Bilo kako bilo, gde smo stali prošle sezone - nastavljamo ove.

Vojvodina ima veoma, veoma važno obaveštenje za Grobare pred gostovanje u Novom Sadu! (FOTO)

BONUS VIDEO: Mihajlo Andrić izazvan 1 na 1 na prvom treningu Partizana