GREŠKE IZ BEOGRADA SU SKUPO KOŠTALE! Partizan neporažen u Atini, ali će morati da se zadovolji plej-ofom za Ligu Evrope! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za ligu šampiona

Sva dešavanja sa ove utakmice možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 09:25h

Fudbaleri Olimpijakosa odigrali su u Atini su nerešeno 2:2 sa ekipom Partizana i tako obezbedili plejof Lige Šampiona, posle pobede od 3:1 u Beogradu.

Strelci za Partizan bili Suma u 33. i Đurđević u 84. minutu, dok su golove za grčkog šampiona postigli Gonzales u 22 minutu, i Fоrtunis u 51.

Partizan je pružio sjajan otpor, i bio bolji protivnik u većem delu utakmice, ali iskustvo u igranju evropskim takmičenja, kao i greške defanzivne linije i golmana Kljajića dovele su do ispadanja beogradskog kluba iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crno - beli se ovim porazom sele u plejof Lige Evrope, a žreb za poslednju rundu kvalifikacija obaviće se u petak u Nionu od 13 časova.

90' - Pantić šutira preko gola

86' - Neverovatna šansa za Marka Jankovića! Izašao je sam pred golmana, ali loptu šalje daleko iznad prečke!

84' - GOOOOOL! Uroš Đurđević sjajnim pogotkom pet minuta pred kraj izjednačuje rezultat!

75' - Povreda Marka Jevtovića, koji je promašio loptu i naleteo na fudbalera Olimpijakosa. Srećom sve je u redu, i brzo se pridigao.

70' - Umesto Fortunisa i Vukovića u igri su Zdjelar i Seba

70' - Žuti karton za Tavambu

NAJBOLJA KOREOGRAFIJA IKADA! Nemci, pogledajte šta su spremili navijači Legije iz Varšave! (FOTO)

69' - Đurđević u stilu Maradone zahvata loptu rukom i šalje je preko gola, bez opomene za napadača Partizana

65' - Danilo Pantić menja strelca gola za Partizan Sejduba Sumu

64' - Ponovo Janković pokušava, ali dva puta je izblokiran njegov udarac

61' - Mlak pokušaj Jankovića sa ivice šesnaesterca

58' - Sjajan odbrana Kljajića posle udarca glavom Jagoša Vukovića

57' - Faul Ostojića nad Benom na tridesetak metara iskosa

- Partizan sada mora da postigne još četiri pogotka, uz to da ne primi nijedan da bi prošao dalje

51' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fortunis! Lep gol glavom grčkog fudbalera. Olimpijakos vodi sa 2:1

50' - Žuti karton za Ođiđu

48' - Prvi korner za Partizan u nastavku, a zatim odmah i drugi

PREBIZARNA UTAKMICA: Golman Olimpijakosa vratio uslugu Kljajiću, Suma iskoristio kiks! (VIDEO)

46' - Počelo je drugo poluvreme

45' - Poluvreme! Odličan meč na Karaiskakiju, ovakvom igrom Partizan ima čemu da se nada u nastavku!

44' - Ambiciozan pokušaj Gonzalesa odlazi daleko preko gola

42' - Mali ofsajd Tavambe, milimetri su bukvalno odlučivlai

40' - Tavamba šutira po zemlji sa petnaestak metara, Kapino siguran

39' - Ekipa Miroslava Đukića se oslobodila pritiska i pojačava napade ka Kapinovom golu

34' - Dobar pokušaj Đurđevića! Lopta je zakačila igrača Olimpijakosa i otišla u korner

Grobari će poludeti od besa, Delije od sreće zbog šetalice navijača Olimpijakosa pred meč sa Partizanom! (FOTO)

33' - GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Suma je strelac!

30' - Izblokiran Jevtovićev udarac glavom posle kornera

27' - Olimpijakos drži igru pod kontrolom posle vodećeg kola

Kljajiću, izvini, ali ovaj gol što si primio protiv Olimpijakosa, ne bi primio ni golman u beton ligi! (VIDEO)

22' - GOOOOOOOL! Kakva greška Kljajića! Olimpijakos vodi golom Gonzalesa!

21' - Faul Jevtovića na ivici šesnaesterca i prvi žuti karton na utakmici

- Izjednačena borba u prvoj polovini prvog poluvremena

14' - Sjajna šansa za Partizan, Vulićević je centrirao a Đurđevićev šut Kapino skida sa puno muke!

11' - Everton je ostao na travi posle jednog duela sa fudbalerom Olimpijakosa

- Atmosfera na stadionu Olimpijakosa je daleko od užarene kakva se očekivala pred ovaj duel.

7' - U istom minutu prvi korner i za Olimpijakos

7' - Prvi korner za Partizan, ali golman Kapino nekako uspeva da uhvati loptu ispred svih

6' - Olimpijakos je imao izglednu priliku za ubacivanje lopte u kazneni prostor iz slobodnog udarca, ali ništa od toga.

1' - Utakmica je počela

19.22 - Evo i sastava za današnji meč:

Partizan (4-4-2): Kljajić - Vulićević, Ostojić, Ćirković, Nemanja Miletić - Suma, Jevtović, Everton, Janković - Tavamba, Đurđević

Olimpijakos (4-2-3-1): Kapino - Romao, Furtunis, Ođiđa, Marin, Kurtis, Vuković, Ben, Gonzales, Retsos, Figueras