Partizan je dao sve od sebe, ali kvalitet Olimpijakosa je presudio... Sve u svemu, veče za pamćenje u Humskoj! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za lš, 3. kolo

Objavljeno: 00:27h

Fudbaleri Partizana poraženi su u Beogradu sa 3:1 od Olimpijakosa u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Olimpijakos je poveo golom Bena u petom minutu, da bi Partizan izjednačio preko Leandra Tavambe u 10. minutu, a novu prednost ekipi iz Pireja doneo je Ben svojim drugim pogotkom u 56. minutu.

Konačan rezultat postavio je Emanuel Emenike u prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Revanš utakmica Olimpijakosa i Partizana u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igraće se od 20.45 za sedam dana u Atini.

Neviđen materijal! Delije i Gejt 7 su krenuli u Humsku, ali onda je intervenisala Žandarmerija! (FOTO)

PREDSTAVLJAMO TIM OLIMPIJAKOSA: Jedna stvar bi mogla da bude ozbiljna prednost za Partizan, ali druga uteruje strah u kosti! (FOTO) (VIDEO)

KRVAVI SCENARIO! Policija ipak pušta Delije i Gejt 7 u Humsku! Grobari na ovoj lokaciji spremili napad na njih! (FOTO)

Ovde ni muva ne može da prođe, a ne gostujući navijači! Grobari postavili živi zid na severnoj tribini! (FOTO)

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!

94. - KRAJ MEČA! PARTIZAN - OLIMPIJAKOS 1:3

91. - GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:3 !!! Samo što je ušao na teren Emenike izlazi sam pred Kljajića i rutinski postiže novi gol za Olimpijakos!

88.- Izlazi dvostruki strelac Ben, umesto njega u igri je Emanuel Emenike

86. - Koškanje igrača oba tima, žuti karton za Leonarda

85. - Opet ništa od jedanaesterca za Partizan

82. - Umesto Jankovića na terenu je Danilo Pantić

79. - Dvostruka izmena u ekipi Olimpijakosa, Pardo i Zdjelar ulaze u igru umesto Karsele i Marina

78. - Partizan opet preuzima inicijativu, nekoliko kornera za redom imaju izabranici Miroslava Đukića

73. - Šut Ostojića glavom posle slobodnog udarca, odlazi zamalo pored gola!

72. - Izmena u Partizanu, umesto Ćirkovića u igri je Nemanja "Nema" Miletić

72. - Slobodan udarac za Partizan sa nekih 30 metara iskosa sa leve strane nakon prekršaja nad Kosovićem.

69. - Pad Leonarda u kaznenom prostoru, ništa od penala

68.- Žuti karton za Tavambu

68. - Partizan totalno bez ideje u drugom poluvremenu, dve različite partije u oba dela meča

67. - Ben opet šutira na gol, ovoga puta lopta pogađa spoljni deo mreže

63. - Žuti karton za Evertona

62. - Olimpijakos ima rezultat koji im odgovara i pokušaće preko kontranapada da eventualno još koji put zatrese mrežu Partizana

56. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sjajan gol Bena, njegov drugi gol na utakmici! Udarac u drugi ugao golmana Kljajića sa nekih 10 metara!

51. - Dobio je Janković udarac u lice na 16 metara od gola, sudija pušta prednost, a u nastavku akcije Leonardo šutira pored leve stative

48. - Sjajna prilika za Sebu koji je izašao sam pred Kljajića, a on fantastično reaguje i skida zicer napadaču Olimpijakosa!

47. - Solo prodor Jankovića, odbrana Olimpijakosa nekako uspeva da oduzme loptu

46. - Žuti karton za Romaa

46. - Bez promena u sastavima u oba tima

46. - Počelo je drugo poluvreme

45. - POLUVREME: Rezultat je 1:1 - Igrači Partizana posle odličnog prvog poluvremena posle kojeg moraju biti zadovoljni odlaze u svlačionicu

Čemu to? Partizan očekuje žestoka kazna od UEFA posle ovoga! (VIDEO)

42. - Sjajno ubacivanje Jankovića, koji na pas Đurđevića zamalo ne uspeva da stigne da lopte

39. - Posle očiglednog faula nad Đurđevićem, sudija svira kontrafaul zbog navodnog igranja rukom igrača Partizana

FRKA! Igrača Olimpijakosa pogodili flašom u glavu, on gađao Grobare, pa se zaleteli fudbaleri Partizana! (VIDEO)

38. - Treći korner za crno-bele

33. - Slobodan udarac za Partizan

31. - Pokušaj Ćirkovića glavom posle kornera završava u rukama golmana Olimpijakosa

28. - Veliki pritisak Partizana, Miletićev šut sa 17 metara je izblokiran

27. - Janković pada u šesnaestercu, ali ništa od penala

Premlaćivanje na Severu: Žandarmi jedva izvukli jednog gledaoca od naleta gnevnih Grobara! (VIDEO)

24.. - Pokušaj makazica Đurđevića u petercu, ali grčki štoper "skida" loptu u poslednjem trenutku

23. - Oštar start nad Đurđevićem koji je sa bolnom grimasom ostao da leži na atletskoj stazi, ali se ipak pridigao.