Dva iz slobodnjaka i jedan evrogol iz kontre presudili Lučancima na debiju u Evropi! (VIDEO)

Kvalifikacije za Ligu evrope

Mladost je izgubila pred svojim navijačima na prvom meču u istoriji u evropskim takmičenjima

Mladost iz Lučana je doživela ubedljiv poraz na svom debiju u evropskim takmičenjima.

Lučanci su poraženi na svom stadionu od Intera iz Bakua 3:0 u prvom meču 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Iskusniji tim iz Azerbejdžana došao je do trijumfa zaista predivnim golovima u kojima je mogla da uživa publika koja je došla da podrži izabranike Neška Milovanovića.

Skarlatače je postigao čak dva predivna pogotka iz slobodnih udaraca u 23. i 41. minutu.

U drugom poluvremenu su domaćini shvatili kako se kažnjavaju greške u Evropi, pošto su izgubili loptu u pred šesnaestercom protivnika, usledila je munjevita kontra koju je filigranski preciznim udarcem u rašlje završio Alijev.

MLADOST LUČANI - INTER BAKU 0:3